Şevki Yılmaz: Kriptolar bu seçimin tek galibidir!

Usta yazar ve siyasetçi Şevki Yılmaz, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini değerlendirdi...

Şevki Yılmaz: Kriptolar bu seçimin tek galibidir!

HaberVakti yazarlarımızdan Usta yazar ve siyasetçi Şevki Yılmaz, twitter hesabından 23 Haziran İBB seçimlerine yönelik değerlendirmelerde bulundu. " Seçim sonuçlarından hepimiz ders çıkarmalıyız!" diyen Yılmaz, önemli açıklamalar yaptı.

"KRİPTOLAR BU SEÇİMİN TEK GALİBİDİR" 

" Seçim sonuçlarından hepimiz ders çıkarmalıyız! Ak Partisi içindeki AKP’li hesabiler ve kriptolar bu seçimin tek galibidir! Onlarda zerre utanma, haya ve vicdan varsa hemen istifalarını Cumhurbaşkanımıza sunmalıdırlar!"

İşte o açıklamanın tamamı:

Bismillahirrahmanirrahıım 

Seçim sonuçlarında hepimiz ders çıkarmalıyız!

Ak Partisi içindeki AKP’li hesabiler  ve kriptolar bu seçimin tek galibidir!

Aldırttıkları yanlış kararlarla, hatalı stratejilerle bilerek Cumhurresimizi yanıltmışlar! 
Ve gerçek dostları olan hasbileri etrafından uzaklaştırarak yanlızlaştırmışlardır!

Ayrıca;
İsraf, vurdumduymazlık, lüks, şatafat, gösteriş, kibir, enaniyet, ehliyetsizlik, meşveretsizlik, adaletsizlik, rant ve yolsuzluk hastalığına  yakalan bazı teşkilatlarımız, Belediyelerimiz ve Bakanlıklarımız, bazı başkan ve bakanlarımız bu neticenin baş sorumlularıdır! 
Ve hesab vermelidirler!
Onlarda zerre kadar utanma, haya, vicdan ve merhamet varsa hemen istifalarını Cumhurbaşkanımıza sunmalıdırlar!

Eğer 2023 yılında hezimetin büyüğünü yaşamak istemiyorsak tamamen tabanın hasbi kadrolarıyla yolumuza şevkle, azimle, yılmadan devam etmeliyiz! 

Tankın önünde vucudünü siper edecek kadar sadık Tabanımıza danışılmadan yapılan Tavan atamalarından vazgeçmeliyiz!

Ak hareketinin başlangıcındaki başarısının anahtarı olan 
“ Kollektif Akılla Yönetim” anlayışına acilen dönmeliyiz!

Beraber yürüyüp, beraber ıslandığımız kader arkadaşlarımızla kucaklaşmayı, barışmayı ve birleşmeyi mutlaka başarmalıyız!

Rabbımız Allah; liyakatsız, ehliyetsiz emniyetsiz ve sadakatsız kriptocu hesabi Dalkavuklardan uzak eylesin. Ve emin, ehil ve sadık uyarıcı hasbi dostlarla başlayacak yeni bir yönetim dönemini  lütfetsin! 
Amiin.

Şevki Yılmaz

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 01:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Hüseyin çoban
Hasan Hüseyin çoban - 10 ay Önce

Selamünaleyküm değerli hocam şefki yılmaz tespitlerine katılıyorum rakib yüzde otuzu geçecek durumu yokken birçok küskünler ordusu yaparak rakibin ekmeğine yağ sürüldü onlarla bir arada görünmek zorunda idik Abdullah Gül Bülent Arınç Ahmet Davutoğlu Melih Gökçek kadir topbaş Abdülkadir Aksu ali Babacan ve niceleri bunların yüzde ondan fazla potansiyeli var Allah cc rızası için bunlarla bir araya gelemessek daha yüzde elliyi hayal bile edemeyiz acizhane görüşüm saygılarımla

Sami dik
Sami dik - 10 ay Önce

Hocam Allah razı olsun benimde fikrim aynı sizingibi milli görüş çisgisine tabanına ihtiyac vardır kimsenin tanimadigi bakanlar dava ehli olmayan bakanlar başta olmak uzere revizyona gitmek gerekiyor tepeden gelip oturmak bize zarar verdi verir sizingibi insanlara gorev yetki verilmesi gerekiyor ki dogru katrolar oluşsun

Ahmet uğur
Ahmet uğur - 10 ay Önce

Acilen akp yönetimi değişmeli akp içine girip akp ki ğörünüp akp kuyusunu kazan çok şerefsiz yönetimi var bastan assaya değişmeli acilen top yekûn değişmeli yönetim ben bir akp ki olarak çok huzursuzum sayğılarımla

SIRADAKİ HABER

banner5