banner30

banner29

Şevki Yılmaz ve Abdurrahman Dilipak, İstanbul Sözleşmesi'nin kaldırılmasını böyle yorumladı!

İstanbul Sözleşmesi'ne karşı yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Şevki Yılmaz ve Abdurrahman Dilipak'tan İstanbul Sözleşmesi'nin kaldırılmasının ardından ilk açıklamalar geldi.

Dosya 20.03.2021, 16:32 20.03.2021, 16:47
Şevki Yılmaz ve Abdurrahman Dilipak, İstanbul Sözleşmesi'nin kaldırılmasını böyle yorumladı!

Türk aile yapısını dinamitleyen İstanbul Sözleşmesi'ne yönelik tepkilerin merkezinde yer alan Şevki Yılmaz ve Abdurrahman Dilipak, İstanbul Sözleşmesi'nin kaldırılmasının ardından sosyal medya hesaplarından ilk açıklamaları yaptı.

'TEBRİKLER TÜRKİYEM'

Rize eski Milletvekili Şevki Yılmaz, ''Elhamdulillah Elhamdulillah Elhamdulillah Allahüekber ve lillahilhamd! Tebrikler Türkiyem! Tebrikler Reisicumhurumuz! Tebrikler Milletimiz!'' ifadelerini kullanarak  İstanbul Sözleşmesi'nin kaldırılmasına büyük bir destek verdi.

'EMEĞİ GEÇEN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN''

Köşe yazılarında ve televizyon programlarında sıklıkla İstanbul Sözleşmesi'nin toplumda oluşturduğu tehlikeyi her fırsatta işaret eden Dilipak, ''Şimdi, hep birde daha iyiye, daha fazla kararlılık, yardımlaşma ve çabayla. Yapacak çok işimiz var. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.'' ifadeleriyle İstanbul Sözleşmesi'nin kaldırılmasına destek verdi.

Habervakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?