banner29

Şevki Yılmaz yazdı: ‘İlahi fay hatları’nı kırmaya nasıl cüret edebiliriz?

İlahiyatçı-Hatip Şevki Yılmaz, gündemi değerlendirdiği ve önemli olayları ele aldığı haftalık yazısını okuyucuları ile buluşturdu. Bu haftaki yazısında, “ Afetlerin acı neticelerinden korunmanın yolu!” başlığı ile önemli noktaların altını çizen Yılmaz, İzmir depremiyle beraber Türk milletinin ‘bir’ olduğunu ve hiçbir gücün, bu milleti yıkamayacağını söyledi. Ayrıca Yılmaz, “Bizi; doların, avronun, ideolojik çatışmaların enkazı altında bırakmak isteyenlere karşı birleşmeyecek miyiz?” sorusunu yönelterek, birleşme çağrısı yaptı.

Dosya 06.11.2020, 17:05 06.11.2020, 21:32
Şevki Yılmaz yazdı: ‘İlahi fay hatları’nı kırmaya nasıl cüret edebiliriz?

Haftalık yazılarıyla gündemdeki önemli olayları değerlendiren yakın siyasi tarihimizin en etkin isimlerinden İlahiyatçı-Hatip Şevki Yılmaz, bu haftaki yazısında İzmir depremini öne çıkararak, Türk milletinin birlik olduğunda çok büyük bir güç olduğunu vurguladı.

Öte yandan, Küresel bir şer cephesinin kıskacında kalmış cennet vatanımızı ekonomik-finansal, toplumsal-kültürel, siyasi-politik, askeri-stratejik her anlamda köşeye sıkıştırmaya çalışanların olduğunu ifade eden Yılmaz, “Bizi; doların, avronun, ideolojik çatışmaların enkazı altında bırakmak isteyenlere karşı birleşmeyecek miyiz?” dedi.

‘’NAMAZ FAY HATTIDIR!’’

Maddi depremlere karşı önemler almamıza karşın, manevi depremlere karşı yeterince önlem alınmadığını dile getiren Yılmaz, “Namaz bir fay hattıdır! Erdem-Ahlak bir fay hattıdır! Namus-Şeref bir fay hattıdır! İman-aile bir fay hattıdır! Olumsuz negatif enerjileri yükleyerek bu İlahi fay hatlarını kırmaya nasıl cüret edebiliriz?” dedi.

ÇARPICI SORU!

“Bugün bizim, hak ve özgürlüklerimizin hukukunu belirleyen eşsiz İslam Medeniyetimiz midir? Yoksa, Roma kanunlarımıdır? Elbette bin yıl sırtımızı yere getirmek için bizimle cenk etmiş zalimin kanunları asla değildir! Olamaz! Olmamalı!” sözleriyle uyarılarda bulunan Yılmaz ‘ın dikkat çeken, çarpıcı ifadelerle dolu yazısının tamamını okumak için TIKLAYINIZ…

MAKALEYİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Habervakti.com

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?