banner30

banner29

Teröristlerden alçak hareket! Türk bayrağına tükürüp, Erdoğan'ı tabuta koydular...

Nerede çekildiği tam olarak bilinmeyen görüntülerde milli ve manevi değerlerle dalga geçilmeye çalışılırken, bir tabuta Türk Bayrağı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın resminin yapıştırılarak sırtlanması sosyal medyada infiale yol açtı.

Dosya 18.11.2019, 00:00 20.11.2019, 15:21

Dağlarda yalnızlaşan teröristler, artık sosyal medya üzerinden kara propagandalar gerçekleştirerek, örgüt üyelerine moral vermeye çalıştığı belirtildi. Sosyal medyada yayılan bir videoda da Türkiye'yi hedef alan teröristler, örgütün yeni stratejisini ortaya koydu.

ALÇAK HAREKET

Nerede çekildiği belli olmayan görüntülerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resmini yapıştırdkları ve üstüne Türk Bayrağı serdikleri bir tabuta önce tükürdüler, sonra omuzlayarak kendilerince Türkiye ile dalga geçmeye ve tehdit etmeye yeltendiler. Dillerine doladıkları 'Asker öldü Vatan bölündü' sözleri ise esas amaçlarını bir daha gözler önüne sermiş oldu. Olaya ilişkin Emniyet'ten henüz bir açıklama gelmezken, sosyal medyadaki birçok kullanıcı bu teröristlerin tutuklanması için kampanya başlattı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?