banner29

Trump, Amerikan derin devletine savaş mı açtı? Floyd olaylarının perde arkası...

ABD'de George Floyd isimli siyahi bir vatandaşın bir polis memuru tarafından öldürülmesiyle başlayan olaylar şiddetini arttırarak devam ediyor. Konuyla alakalı birçok iddia ortaya atılırken Amerika'daki pedofili skandallarının baş aktörlerinin de içinde olduğu bir iç hesaplaşmanın yaşandığına yönelik yapılan bir paylaşım büyük yankı uyandırdı.

Dosya 04.06.2020, 11:00 05.06.2020, 14:08
Trump, Amerikan derin devletine savaş mı açtı? Floyd olaylarının perde arkası...

ABD'li finansçı 'para sihirbazı' lakabıyla tanınan Jeffrey Epstein, 2008 yılında taciz suçundan hüküm giymiş ve yargılanarak 36 kız çocuğunun daha tacize uğradığı ortaya çıkarılmıştı. 2019 yılında hücresinde kendini assarak öldürdüğü söylenen Epstein'in arkasında bıraktığı defter Amerika derin devletini karıştırdı. Konuya ilişkin ABD'de George Floyd'un öldürülmesiyle başlayan olayların ardından dikkat çeken bir Tweet dizisi paylaşıldı. Trump'ın ABD derin devletine savaş açmış olabileceğini iddia eden Efe Harmancıoğlu isimli Twitter kullanıcısı dikkat çeken paylaşımlarda bulundu.

İşte tüm detaylarıyla o paylaşım:

1) Akılla bile idraki mümkün olamayan olaylar var. Başkasından öğrenmenin imkansız olduğu bir flood. Birini parlatmak diğerini yakmaya çalışmıyorum. Kararı siz vereceksiniz.

4.FLOOD

1-Konu

ABD İsyanının Karanlık Yüzü

-SOROS ve Elitler

-QAnon Mücadelesi.

aşlıyoruz...

2) Önceki floodda tünel, sistematik rota ve gemi konusuna gireceğimi yazmıştım. Gündeme dair flood istediğiniz için bunları sonraya bırakıyorum. Takipte kalın.

3) Size Epsteinin kara defterindeki isimlerden ve bu defterin FBI'da olduğundan bahsedip defterden 4 sayfa paylaşmıştım. Öğrendiğim yeni bilgi beni çok şaşırttı. Epstein'in kara defterinde Trump'un da adı geçiyor.

4) İddia şu: Epsteini kaçıran kişi Trump. Bunu yapmasının sebebi kendini aklamak istemesi. Ortada kara bir defter içinde uzunca uzayan pedofili ve Adrenochrom ayrıntıları varken suçlu kim?

5) 7 Ekim 2017'de Trump generalleriyle bir toplantı yaptı. Aldığı bilgilere göre, oprasyon için halk desteği gerekliydi. Aksi halde operasyon başarısız olacak savaş kaybedilecekti. Çünkü düşman, ABD derin devletiydi ve sistem onlara çalışıyordu. Tekrar ediyorum 7 Ekim 2017

6) O gün Trump ropörtajında kimsenin anlamadığı bir konuşma yaptı. Bütün haber siteleri farklı seyler söyledi. Sonuç olarak bu konuşma "Aptalın konuşması" olarak yorumlandı. Videoyu yayınlıyorum. Dikkatle dinleyin. "Fırtına öncesi sessizlik." Ve "Siz Bulacaksınız."

7) Bu sır dolu konuşmadan sadece bir ay sonra 06 Kasım 2017 de Trump desteğiyle ve gizli bir el sayesinde silahlı sivil örgüt QAnon kuruldu. Bu gurubun amacı Trump'tan gelen şifreleri bulmaya çalışmaktı. Yani videonun sonundaki "Siz bulacaksınız" Cümlesinin cevabı oldular

8) Epstein yakalandıktan sonra, FBI inceleme ve soruşturmaları derinleştirmiş mahkemesine 1 hafta kala da yapılan bir operasyonla hücresinden kaçırılmıştı. (2.flood) Fakat arkada sır dolu kara kitabını da bırakmıştı.

9) Bu kitapta pedofili, insan kaçakçılığı ve Adrenochrom vardı. Yani özgürlüğü çalınan, bedeni ve kanı YARASA gibi emilen çocuklar... Birde diğerlerinden fazla dikkat çeken bir isim vardı "SOROS"

10) Peki bukadar çok suçlu varken Epstein'i kim kaçırdı? Tahmin edin. İki İhtimal var! I- Soros&Elitler II- Trump İşte şu anda ABD'de savaşanlar da bunlar.

11) Sebebi ise şu. Sûni adrenocrom üreticisi olan 3M ilaç şirketi için Trumpun attığı twiti hatırlayın. "Onların hükümetteyken neler yaptıklarını biliyoruz hepsinin bedelini ödeyecekler."

Tarihe dikkat! 3 Nisan 2020

12) Ne ilginçtir ki bir gün sonra, 4 Nisanda ardarda 2 twit daha attı. Ilk twitte "Başlangıcını kaybeden çocuklar." dedi.

13) İkinci twitinde;
"KAN İÇEN YARASALARA aniden saldırı yapacağız onların haberi olmadan yakalayıp asacağız." dedi.

14) Yarasa mı? Şu kan içen, tünellerde ve mağaralarda yaşayan hayvanlar mı? Tünel mi? Yarasa da neyin îması şimdi? İşte tam bu twitle Q operasyonunun başladığını ve tünellere baskın yapılacağını haber vermişti.


15) Birileri sıranın onlara geleceğini anlamıştı. Hemen harekete geçmek gerekiyordu ve ABD dinamiklerinden en hassas olanı devreye sokulmalıydı. Bir zenci, sokak ortasında öldürülmeliydi.

16) Ama bir dakika. Bukadar iri cüsseli biri 10 saniye önce konuşup "Nefes alamıyorum." derken Sadece 10 saniye sonra ve sağlık ekibinin gelmesine rağmen nasıl öldü? Bir terslik var! Polisin eli cebinde poz vermesi normal mi? Alenen halkı kışkırtma çabası değil mi?


17) Kısa bir süre önce Trump bir QAnon'un twitini paylaştı. Birkaç dakika sonra hesap kapatıldı. (Türkçesi) "Bu ânın geleceğini çok önceden biliyorduk. Fırtınadan önce, Fırtınadan sonra..."
 

18) Bu cümleler Trump'un 07 Ekim 2017 de videoda söylediği cümleler değil mi? Yoksa ben mi yanlış anladım? Aklınızdaki taşların yerine oturma seslerini duyuyorum.

19) Peki Soros kim? Lakabı; Para Sihirbazı

Olaylar:

-16 eylül 1992 Kara Çarşamba Olayı
-Kadife Devrim
-Gezi Olayları
-Arap Baharı
-Kaddafinin devrilmesi
-Turuncu Devrimler.

Ayrıca Macaristan'da "Soros'u Durdur." Yasası vardır.

20) Türkiyede, Suriyede, Irak, Çin, Afganistan'daki kitlesel ölüm silahının adıdır. Bu arada Soros'u gözünüzde büyütmeyin sakın o sadece kötülük ordusundaki bir asker. İleride floodlarda Soros'un mensup olduğu yapıdan, komutanlarından da bahsedeceğim.

21) Soros'un Trump'u ortadan kaldırılacağını söylediği video.

22) İnşaat olmayan bölgelerde, bilgisayar oyunlarında; gökten inen malzemeler gibi oracığa bırakılmış tuğlalar.

23) Bir tugla yığını daha

23) Şimdi siz söyleyin Trump, ABD derin devletine savaş açan bir kurnaz mı? Kendini kurtarmaya çalışan aptal mı?

Yorumlar (1)
cetin cetiner 9 ay önce
Trump in twitindeki BAT yarasa degil beysbol sopasi
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?