banner29

Tuğçe Işınsu skandalı! Gördükleriniz karşısında 'pes artık' diyeceksiniz...

Kendisini 'Spiritüel Yaşam Danışmanı' olarak tanımlayan Tuğçe Işınsu, 'Hiçlikten Gelen Güç' adlı kitabını akılalmaz yöntemler kullanarak pazarlayıp satmaya kalkması şaşkınlıkla karşılandı.

Dosya 18.02.2020, 23:32 19.02.2020, 00:56
Tuğçe Işınsu skandalı! Gördükleriniz karşısında 'pes artık' diyeceksiniz...

Son günlerde adından söz ettiren ve 'Hiçlikten Gelen Güç' adlı kitabının tılsımlı olduğunu iddia eden Tuğçe Işınsu'nun kitabını alanların iş, aşk, sağlık ve birçok konuda mucizeyle karşılaştığı öne sürüldü. Sözde mucizeler öne sürülerek kitabın satışının arttırıldığı belirtiliyor.

'KENDİSİNİ ACINDIRARAK SATIŞLARI ARTTIRMAYA ÇALIŞTI'

Türkiye'nin ilk 'tılsımlı' kitabı olarak tanıttığı kitabını akılalmaz yöntemler kullanarak satmaya çalışan Işınsu'ya inananlar ve tepki gösterenlerin sayısı hızla artmaya devam ediyor.  'Hiçlikten Gelen Güç' adlı kitabını 'aç yattığı, evsiz kaldığı, herkesin kendini bırakıp gittiği, banyosuz evde yaşadığı günlerin adına' yazdığını iddia ederek kendini acındırdığı ve satış rakamlarını arttırmaya çalıştığı söylendi. Takipçileri söz konusu ifadelerde 'hem evsiz kalıp hem de banyosuz evde' nasıl kaldığını sorarak, açıklamalarını çelişkili buldu.

AKILALMAZ İDDİALAR: TEDAVİ ETTİ, İŞ BULDU, TERFİ ALDIRDI

Kitabın içinde 8 tılsım olduğunu öne süren Işınsu'ya mesaj atan sosyal medya kullanıcılarının mesajlarını sosyal medya hesaplarında paylaşmasıyla birlikte skandal günyüzüne çıktı. Işınsu'nun bazı takipçileri ''kitabı aldıktan sonra işyerinde terfi aldığını, 3 yıldır iş aradığını kitabı aldıktan sonra iş bulduğunu, yurtdışında çalışan eşinin kitap sayesinde geri döndüğünü, çok zor bir ameliyata giren yakının kitap sayesinde kurtulduğunu'' öne sürdü. Işınsu'nun paylaştığı mesajları görenler şaşkınlığını gizleyemeyip, gerçek olamayacaklarını vurgularken kimileri de büyülenmişcesine kitabı alma derdine düştüğü gözlemlendi.

KİTAP SADECE ALAN KİŞİYE UYUMLANIR, BAŞKALARI YARARLANAMAZ

Özellikle Işınsu'nun paylaştığı bir videoda yaptığı açıklamalar 'pes artık' dedirtti. Işınsu kitaptan sadece kitabı satın alanların enerji alabileceğini ve ikinci bir kişinin tılsımda yararlanamayacağını öne sürerek, ''Komşu istedi biraz da o göz gezdirecek şekilde olmuyor. Sadece kitabı satın alanın enerjisi uyumlanır. Rafta ellediler, göz attı, kargocu elledi önemli değil. Siz sahip olduktan sonra başka bir kişiye devredilemez. Çünkü enerji uyumlama özelliği olan bir kitap. Bir enerji kitabı. Başkasına ayrıca hediye olarak alabilirsiniz. Bir evde kaç kişi varsa, o kadar kitap alınacak anlamına geliyor. Zaten çok ucuz kitap.'' ifadelerini kullandı.

HaberVakti

Yorumlar (2)
tugo 1 yıl önce
...spiritüel KAZIK...
Ruba 6 ay önce
Neyyyyyy??? Yaaa? hayatimda boyle bisey duymadim.
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?