Tuğrul Selmanoğlu'nun lüks aracı tepki çekti

Sosyal medyada AK Parti'ye verdiği destekle tanınan Tuğrul Selmanoğlu'nun geçtiğimiz günlerde twitter adresi üzerinden yeni aldığı Jaguar marka lüks aracını paylaşması tepkilere neden oldu.

Tuğrul Selmanoğlu'nun lüks aracı tepki çekti

Almanya'da yaşayan ve otomobilinden çektiği videolarla AK Parti'ye verdiği destekle tanınan Tuğrul Selmanoğlu'nun yaptığı son paylaşım tepki çekti.

TAKİPÇİLERİ BİLE İSYAN ETTİ

Dış baskılar sonucu ekonomide daralmaların yaşandığı Türkiye'de geçinme kaygısı yaşayan insanların gözüne sokar gibi Jaguar marka lüks aracını paylaşan Selmanoğlu'na takipçileri bile tepki gösterdi. ''İnsanların damarına damarına basınca eline ne geçiyor? Sabah akşam Reis videoları çekip günün sonunda son model araç fotoğrafı paylaşıyorsun. Yazıklar olsun ki bu dava senin gibilerin eline kaldı..'' ifadelerini kullanan bir takipçi adeta isyan etti. Bazı yorumcular da Jaguar'ın reklamını yaptığı yönünde eleştirilerde bulundu.

DERTLERİ BEN DEĞİL ERDOĞAN

Almanya'da ortalama 50 bin euro, Türkiye'de 500 bin TL civarında olan Jaguar'ın F-TYPE modelini paylaşan Selmanoğlu, ''20 yıldır hep iyi arabalara biniyorum. 5 yıldır arabada Video çekiyorum, düne kadar hiçbir arabamın resmini paylaşmadım. Oysa sosyal medyada normal şeyler bunlar. Aslında dertleri arabam değil... Dertleri Erdoğan'a taraf olmam.'' ifadelerini kullandı.

MANİDAR BİR PAYLAŞIM

Toplumun başından aşağı boca edercesine bir uslûpla "Reis ve AK Parti" savunuculuğuyla öne çıkartılanların ve özellikle gençlerin öfkesini çeken sosyal medya kullanıcılarının her biri tek tek ve stratejik anlarda toplumun tepkisini çeken paylaşımlarda bulunmaları manidar bulunmaya başlandı.

HaberVakti

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 19:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5