banner29

Türkiye gündemine oturan sünnet düğünü! Pes dedirten dans...

Nerede çekildiği tam olarak belli olmayan bir sünnet düğünü eğlencesinde yaşanan görüntüler, izleyenlere adeta 'pes artık' dedirtti. Yozlaşmanın ve kavram karmaşasasının had safhaya ulaştığı görüntülerin içinde suç unsuru bulunduğu da belirtildi.

Dosya 23.09.2019, 18:10 24.09.2019, 13:58

Tam olarak Türkiye'nin neresinde çekildiği belli olmayan sünnet düğünü görüntülerinde yaşananlar 'Hani marjinal bizdik' ifadeleriyle paylaşım rekorları kırdı. Balkan ülkeleri Romanya ve Bulgaristan'da da yaşanabileceği iddia edilen görüntüler yozlaşmada geldiğimiz boyutu göstermesi açısından delil olarak sayılabilecek kadar vahim görüntülerden oluştuğu gözlemlendi.

TESETTÜRLÜ BİR ANNE NASIL BÖYLE BİR REZALETE GÖZ YUMABİLİR?

Sünnet düğünü eğlencesine katılan bir davetlinin o kalabalıkta twerk dansını gerçekleştiremeyeceğini belirten yorumcular, organizasyon sahibinin dansçı tuttuğu yönünde yorumlarda bulundu. Söz konusu videoda tesettürlü bir şekilde beyazlar içinde görünen annenin böyle bir rezalete nasıl göz yumduğu ise merak konusu oldu. Dini kavramların içinin boşaltılıp, yerine doldurulan anlayışın hastalıklı olduğu gerçeği böylece bir kez daha toplumun yüzüne tokat gibi indi.

ÇOCUĞUN AİLEDEN ALINMASI LAZIM

İslam dininin vecibelerinden biri olan sünnetin böyle rezil ve ahlaksızca hayata geçirilmesi toplumda infiale neden olurken, ufak yaşta bir çocuğun psikolojik gelişimini etkileyecek olumsuz davranışlarda bulunulması da tepkilere neden oldu. Konuyla ilgili sosyal medyada açıklamalarda bulunan kullanıcılar bunun 'çocuk istismarı' olduğunu ve o çocuğun ailesinden alınması gerektiğini ifade etti.

Habervakti

Yorumlar (1)
Saçmalık 2 yıl önce
Düğünün romanya bulgaristan da geçtiğini düşünenler beyazlı tesettürlü kadına baksın , böyle bir örtünme şekli bu ülke insanlarında yok ! Ewet görüntü rezalet hiç bir bölgede üstlenmek istemez ama balkan kökenli olmadığı kesin .. düğünlerde kadın we erkekler bir arada olur burdakiyse kadınlar toplulugu .. sanki iç anadolu hawasi war
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?