banner29

Zafer Arapkirli, AK Parti'yi ve seçmenini düşman ilan etti

Cumhuriyet Gazetesi yazarı Zafer Arapkirli, twitter hesabından attığı tweetlerle AK Parti hükümetini düşman ilan etti. Arapkirli'nin attığı twetlerde kin kustuğunu belirten sosyal medya kullanıcıları tepkilerini sert bir şekilde dile getirdi.

Dosya 30.10.2019, 01:09 30.10.2019, 01:49
Zafer Arapkirli, AK Parti'yi ve seçmenini düşman ilan etti

Tüm Türkiye'de olduğu gibi İstanbul'da da her yıl kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Kutlamalarını görmezden gelen Cumhuriyet yazarı Zafer Arapkirli twitter adresi üzerinden yaptığı paylaşımlarla adeta infiale neden oldu.

AK PARTİ'Yİ DÜŞMAN İLAN ETTİ

Irkçı ve faşizan haberleriyle dikkat çeken Cumhuriyet Gazetesi'nin önemli kalemlerinden biri olan Arapkirli, İBB'nin AK Parti'den CHP'ye geçmesini fırsat bilerek adeta kin kustu. Twitter hesabından AK Parti'yi ve seçmenini düşman olarak gösteren ima dolu paylaşımı tepki çekti. Arapkirli, ''İSTANBUL (bi nevi) “GELDİKLERİ GİBİ (defolup) GİTTİLER” DİYOR. İSTANBUL (bi nevi) DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNU KUTLUYOR'' ifadelerini kullandı.

TAM BİR UTANÇ TABLOSU

Arapkirli'nin attığı tweetlerin toplumu cepheleştirip, kaos çıkarmaya yönelik olduğu belirtildi. Toplumun her kesiminden büyük bir tepki çeken tweetlerin bir utanç tablosu olduğu da belirtildi.

İşte o utanç tweetleri:

Not: Bu haber bir utanç vesikasıdır

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?