Zemzem'le apaçık dalga geçtiler! İşte o görüntüler...

ABD Adana Konsolosluğu'nda çalıştığı iddia edilen bir kadın, İslamli değerlerle dalga geçtiği bir görüntüyü sosyal medyada paylaşması büyük tepki çekti.

Zemzem'le apaçık dalga geçtiler! İşte o görüntüler...

Türkiye'de artmaya devam eden İslam karşıtı saldırgan tutumlar ve saygısız ifadelere bir yenisi daha eklendi.  Son olarak ABD Adana Konsolosluğu'nda çalıştığı öne sürülen bir kadının sosyal medyada yaptığı paylaşımlar tepkiye neden oldu.

EĞLENCELERİNE ALET ETTİLER

Alkollü bir eğlence ortamında çekildiği belli olan görüntülerde İslami değerlere saldıran kadın, Eline Zemzem suyunu alarak "Mekke'den gelen bu suyu içtikten sonra bütün günahlarınızdan kurtuluyorsunuz, Storylerimden de görmüş olduğunuz gibi sabahtan beri günahlara bulanmış durumdayız. Sanmayınki günahlarınızdan arınmak mümkün değil, işte Zemsem suyu, bunu için günahlarınızdan arının sonra hayatınıza bakın." ifadelerini kullandı.

CADILAR BAYRAMI KUTLAMASI YAPIYORLARDI

Görüntüleri çeken kişilerin bir Hristiyan kültürü olan Cadılar Bayramı'nı kutladığı ve köstüm giydikleri görüldü. Bir kişinin de takkeli ve cübbeli geldiği partide İslami değerlerle dalga geçerek eğlendiği gözlendi.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2019, 01:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
tugo
tugo - 3 hafta Önce

....size öyle bir kokteyl hazırlanıyor ki, tadı damağınızda kalacak...geri zekalılar sizi...

tugo
tugo - 3 hafta Önce

...ya bu fırlatmalar yüzünden mi youtube çöktü? helal olsun, kim yaptıysa...

Ihsan
Ihsan - 3 hafta Önce

adanaq savcısı uyuma iç işleri bakanı işe el koy bu gavura haddi bildirilsin.

SIRADAKİ HABER

banner5