Drishyam filmi, dünya genelinde büyük ses getiren filmlerden biri olarak listelerin üst sıralarına yükselmeyi başardı. Peki, Drishyam filminin konusu, Drishyam filminin oyuncuları, Drishyam filminin yönetmeni, Drishyam filminin yapımcısı, Drishyam filminin senaristi ve film hakkında daha birçok detay haberimizde yer alıyor.

Drishyam filminin konusu:

Drishyam filmi, ailesini kanunun karanlık tarafından korumaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor. Kerala’da kablolu tv ağı sahibi olan Georgekutty, karısı ve iki kızı ile birlikte mutlu bir yaşam sürmektedir. Fakat kızı Anju’nun çıktığı okul gezisi tüm ailenin hayatını alt üst eder. Gezi sırasında Anju ile tanışan bir adam, genç kızı videoya çeker ve ona şantaj yapmaya başlar. Bu esnada çıkan kavga sırasında adam Anju ve Rani tarafından kazara öldürülür. Georgekutty, ailesini bu karanlık dünyadan kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişir. Jeethu Joseph’in yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği fimin oyuncu kadrosunda Mohanlal, Meena, Ansiba, Esther gibi isimler yer alıyor.

Drishyam filminin oyuncuları:

Mohanlal

Meena

Kalabhavan Shajohn

Asha Sharath

Drishyam filminin yönetmeni:

Dikkat çeken hikayesiyle izleyicilerden tam not alan filmin yönetmen koltuğunda Jeethu Joseph oturmaktadır.

Drishyam filminin yapımcısı:

Dünya çapında büyük ses getiren Geçmişin Gölgesinde filminin yapımcısı John Morrissey'dir.

Onur Savaşı filminin konusu nedir? Onur Savaşı oyuncuları... Onur Savaşı filminin konusu nedir? Onur Savaşı oyuncuları...

Drishyam filminin senaristi:

Hikayesiyle ilgi uyandıran filmin senaristi Jeethu Joseph'dır.

Film hakkında diğer detaylar:

Süre: 160dk

Tür: Aile , Dram , Gerilim

Yapımı: 2013 - Hindistan