Dün Müge Anlı, bugün Esra Erol!

ATV’de Esra Erol’un programında bir kadın, çocuğunun kocasından değil komşusundan olduğunu öğrenince sevinç gösterisinde bulundu, "Elhamdülillah" diye bağırdı. Olaya tepkiler çığ gibi büyüyor. ATV ekranlarında reyting uğruna bu yapılanlar toplumsal değerleri derinden sarsıyor.

Gündem 27.09.2020 - 22:38 27.09.2020 - 22:38

Türkiye bu rezilliği de gördü. ATV ekranlarında Esra Erol'un programında bir kadın, çocuğunun komşusundan olduğunu öğrenince sevinç gösterisinde bulundu. Canlı yayın sırasında DNA testi sonuçlarını açıklayan Esra Erol, kadının eşine çocuğun biyolojik babası olmadığını söylemesi üzerine, "Nasıl yani, kim babası" tepkisini aldı. Kadın ise "Ben biliyordum zaten. Şükür elhamdülillah diyorum" ifadeleriyle sevindiğini söyledi.

ATV NE YAPMAK İSTİYOR? ESRA EROL NE YAPMAK İSTİYOR?

Dünden beri sosyal medyada en çok payalşılan ve büyük tepkiler alan bu görüntüler her geçen saat daha da büyük tepkilere neden oldu. Tepkiler çığ gibi. İktidara yakın medya organı olan ATV'de bu tür içeriklerin bu tür aile yapısını sarsacak, toplumun kültürel değerlerini dinamitleyecek konuların bu kadar rahatlıkla işleniyor ve reyting kaygısı uğruna gündeme getiriliyor olması ayrıca tepkileri daha da üst seviyeye çıkartıyor. 

DÜN MÜGE ANLI, BUGÜN ESRA EROL!

ATV'de Müge Anlı’nın sunduğu ‘Tatlı Sert’ programının da emniyet ve yargının yapması gereken görevi üstlenmeye çalışması da daha önce tepki çekmişti. Son yaşanan olayın ardından sosyal medyada Müge Anlı'ya tepki gösterilmişti. En mahrem bilgileri ve uygun olmayan ailevi meseleleri milyonların gözü önünde tartıştıran ve toplumda psikolojik yıkım yaşanmasına neden olan Anlı’nın programı sosyal medyanın da tepkisini çekmişti.

Televizyon ekranlarında yargıçlık yaptığı öne sürülen Müge Anlı’nın toplumun psikolojisini olumsuz etkileyecek konuları milyonlara duyuracak şekilde herkesin önünde tartışmaya açması ve hiç bir hukuki dayanağı olmadan insanları zan altına bırakacak şekilde yayınlar yapması söz konusu programın saçtığı tehlikeyi gözler önüne serdiği belirtildi.

Yorumlar (11)
Tüm Yorumları Göster

Gelişmelerden Haberdar Olun

@