banner5

banner29

2030'dan geldiğini iddia ediyor!

2030 yılından geldiğini iddia eden ve sık sık gelecekte yaşanacağını öne sürdüğü olaylar hakkında insanları videolarla bilgilendiren zaman yolcusu Noah'ın yeni açıklamaları şoke etti

Dünya 30.03.2019, 19:53 30.03.2019, 22:17
2030'dan geldiğini iddia ediyor!

2030 yılından geldiğini iddia eden ve sık sık gelecekte yaşanacağını öne sürdüğü olaylar hakkında insanları videolarla bilgilendiren zaman yolcusu Noah yeni açıklamalarda bulundu.

Zaman yolcusu Noah bazı ülkelerin gelecekte nasıl şekilleneceği hakkında iddialarını sıraladı. İşte Noah'ın akılalmaz iddialarından bazıları:

Gelecekte Kanada, ABD ve Meksika tek bir devlet çatısı altında birleşecek. Küresel ısınma sebebiyle Kanada'nın iklimi daha ılık bir hal alacak ve yerleşim kuzey bölgelere kadar uzanacak.

2030'da Kanada'nın nüfusu 44 milyon olacak. 2030 itibariyle Kanada'da yaşayan halkın büyük çoğunluğu Toronto, Montreal, Vancouver ve Calgary'de yaşayacak. Bu dört şehir süper kent olarak adlandırılacak ve son derece yüksek teknoloji ile donatılacak.

Gelecekte Kanada'nın da içerisinde bulunduğu çok sayıda ülke ortak para birimi kullanacak. Kanada'da yaşayan kişilere sağ ele takılacak bir çip teknolojisi sunulacak bu sayede kişisel verilere iletişim kolaylaşacak.

Sağ ele takılacak çip teknolojisinin yanı sıra Kanada'da yaşayan beyin çipi imkanına da sahip olacak ve bu sayede beyin fonksiyonları normalin 6 katı daha aktif çalışacak.

2028'de uzaylılar Dünya'ya gelecek ve Kanada Başbakanı ile görüşecek. Zamanda paradoksa sebep olmamak için gelecekteki Kanada Başbakanı'nın adını açıklamayan zaman yolcusu, başbakan olacak kişinin son derece etkili bir isim olacağından bahsediyor.

Zaman yolcusu Noah geçtiğimiz aylarda gelecekte meydana gelecek olayların net tarihini vermişti. Noah 2019 yılının ilk aylarında dünya genelinde UFO ihbarlarında patlama yaşanacağını ve ABD'nin orta batı eyaletlerinde de aşırı soğukların etkili olacağını söylemişti.

Noah'ın iddiaları doğru çıktı ve ABD'nin iç kesimleri son yılların en soğuk kış mevsimini yaşadı.

Dünyanın birçok noktasında son birkaç aydır bildirilen UFO ihbarları da dikkatleri tekrar zaman yolcusuna çevirdi.

Yorumlar (1)
Ali 2 yıl önce
Gelecek ve gaybı ancak Allah bilir. Buna inanan kişi iman tazelemeli.
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?