banner29

7 yaşındaki çocuğu parçaladılar!!

Çek Cumhuriyeti’nde dün tüm ülkeyi dehşete boğan bir olay aydınlandı. 7 yaşındaki bir çocuğun sapkın bir tarikat üyesi akrabaları tarafından odaya zincirlenip, vücudunun bazı bölgelerinin yemek için baltayla parçalandığı anlaşıldı.

Dünya 23.06.2008, 00:13 01.08.2019, 23:54
7 yaşındaki çocuğu parçaladılar!!

Brno yakınlarındaki Kurim’de yaşayan Ondrej Mauerova (7) adlı çocuk, bir bodruma kapatılmış ve derisi kısmen yüzülmüş şekilde bulundu. Ondrej ve 9 yaşındaki abisi Jakub’un aylardır bir bodrum katında zincirlenmiş olduğu anlaşıldı. Tüyler ürperten olayı, aralarında çocukların annesi Klara’nın (31) da bulunduğu sapkın bir tarikatın gerçekleştirdiği öğrenildi. Çocuğun dövüldüğü, ağzının bağlandığı ve bir kafesin içine konduğu da tespit edildi.

Olayı geçen mayıs ayında, bir komşu tesadüfen ortaya çıkardı. Komşu annenin çocuğunu izlemek için kurduğu izleme programının aynısı, yandaki evde de olunca, görüntüler tesadüfen komşunun eline ulaştı. Haber verilen polis, Ondrej ve ağbisi Jakub’la beraber 13 yaşlarında bir kız çocuğu da kurtardı. Ancak daha sonra bu kızın aslında 34 yaşındaki Barbora Skrlova adlı kadın olduğu öğrenildi. Cani anne, çocuğuna yaptıklarını itiraf ederek kendisini arkadaşlarının kullandığını söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?