banner30

banner29

Amerika'da yaşayan Ahu Tuğba; İnsanlar sokakta ölüyor, herkes silahlandı!

Yaşamını ABD'de sürdüren Ahu Tuğba, ülkede çok kötü günler yaşandığını belirterek "Amerika'da paran yoksa sokakta ölüyor insanlar, sonra da yakıyorlar. Herkes silahlanıyor" ifadelerini kullandı.

Dünya 06.04.2020, 00:24
Amerika'da yaşayan Ahu Tuğba; İnsanlar sokakta ölüyor, herkes silahlandı!

Yurt dışında yaşayan Ahu Tuğba kabusu anlattı! ‘Burada herkes silahlanıyor, sokakta ölüyorlar’Oyuncu Ahu Tuğba, uzun süredir hayatını Amerika'nın Miami kentinde sürdürüyor.

Koronavirüs salgını ile ilgili Magazinsortie.com'a konuşan Ahu Tuğba, "Amerika'da paran yoksa sokakta ölüyor insanlar, sonra da yakıyorlar. Yandaki komşu hastaneye gitti arabasıyla. Kilise hastanesiymiş, bakmamışlar, 3 gün bekletmişler. Çarşamba sabahı bir daha gitmiş, ayakta bakmışlar, sonra da göndermişler. Hastanede kalmadığı halde 17 bin dolar ücret ödemiş. Burada sigortan yoksa yandın! Bir hastalık halinde ambulans çağıracaksın. Ambulans almaya gelirken, polis arabası ve itfaiye arabası da geliyor, o zaman bakıyorlar. Sistem burada böyle" ifadelerini kullandı. 'Burada 'açım' de, komşun su vermez'

Türkiye'deki şartları öven 64 yaşındaki oyuncu, "Amerikalı arkadaşlarıma 'Türkiye'de polis ve jandarma eve gidiyor, yardım ediyor. 65 yaş üstündeki emeklinin parasını evine götürüyor. Devlet hastanesine acilden gidince bakıyorlar hemen' dedim. İnanamadılar. Burada 'açım' de, komşun su vermez" dedi.

'Herkes silahlanıyor'

Ahu Tuğba, Florida ve New York'ta çok kötü günler yaşandığını belirterek, "Burada herkes yağmalamaya karşı tahtayla camları kapatıyor. Hastanelerde şu an parası ve sigortası olanlar bile zor bakılıyor. Sokakta yatan evsizler çok fazla. Herkes silahlanıyor" şeklinde konuştu. 'Mahvolduk'

Ünlü oyuncu, "New York da bitti, bugün vali, 'Artık böyle bir New York olmayacak' açıklaması yaptı. Mahvolduk" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?