banner30

banner29

Dünyanın gözü bu seçimde! Trump ve Biden'den ilk açıklamalar geldi!

ABD Başkanlık Seçimleri'ne kilitlenmiş durumda. Amerikalılar, ülkeyi 2024'e kadar kimin yöneteceğine karar verecek. Kıyasıya yarış tüm hızıyla sürüyor. Sandıklar açılıyor, sonuçlar geliyor.

Dünya 04.11.2020, 09:09 04.11.2020, 09:17
Dünyanın gözü bu seçimde! Trump ve Biden'den ilk açıklamalar geldi!

Biden'dan seçim sonuçları sonrası ilk açıklama!

Demokratların başkan adayı Joe Biden, seçim sonuçlarıyla ilgili bir açıklama yaparak, 'Tüm oyların sonuna kadar sayılmasını bekleyeceğiz' dedi

ABD'de Demokratların başkan adayı Joe Biden, seçim sonuçlarıyla ilgili bir açıklama yaptı.

Biden'ın açıklamalarından satır başları:

"Bugün buradayım, şunu söylemek için buradayım. Seçimi kazanmak için doğru yolda ilerliyoruz. Daha önce hiç karşılaşılmadık sayıda postayla oy kullanıldı, bu yüzden hepsinin sayılmasını bekleyeceğiz. Ama kendimizi iyi hissediyoruz.

Arizona'dan ve Minnesota'dan iyi haberler geldi. Wisconsin ve Michigan ile ilgili de iyi hissediyoruz. Yarın sabah kadar sonuçları öğrenebiliriz ama belki biraz daha uzun da sürebilir. Bu uzun sürecek.

İnancınızı kaybetmeyin bu seçimi kazanacağız."

Trump'tan seçim sonuçları sonrası ilk açıklama!

Joe Biden'ın kısa açıklamasına Trump'tan yanıt gecikmedi. Şahsi Twitter hesabından hemen paylaşımda bulunan Trump, Demokratların seçimi çalmaya çalıştığını iddia etti.

ABD Başkanı Donald Trump yaptığı açıklamada, "Büyük zafer kazandık! Seçimi çalmaya çalışıyorlar ama buna izin vermeyeceğiz" ifadelerini kullandı

ABD Başkanı Donald Trump, başa baş geçen seçim yarışı devam ederken Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

Trump, "Bugün bir açıklama yapacağım. Büyük zafer kazandık! Seçimi çalmaya çalışıyorlar. Buna izin vermeyeceğiz. Sandıklar kapandıktan sonra verilen oylar sayılamaz!" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?