'Erdoğan'ın geleceği Türkiye'de parlak görünmüyor!'

Pentagon yetkilisi Rubin ''Erdoğan'ın geleceği Türkiye'de parlak görünmüyor!'' başlıklı makalesinde Washington merkezli Freedom House (Özgürlük Evi) adlı düşünce kuruluşu bu yıl, Türkiye'yi “gazeteciler için dünyanın en büyük hapishanesi” olarak nitelendirdi. Neo-con yazar, 'Erdoğan’ın görev süresi nasıl bitebilir? Sadece dört olasılık var: dedi ve bu olasıklıkları makalesinde kaleme aldı. FETÖ’ye desteğiyle tanınan eski Pentagon yetkilisi Michael Rubin, sosyal medyadan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik tehdit mesajları da twitterdan yayınladı.

'Erdoğan'ın geleceği Türkiye'de parlak görünmüyor!'

FETÖ’ye verdiği destekle tanınan eski Pentagon yetkilisi Michael Rubin, sosyal medyadan Cumhurbaşkanı Erdoğan için haddini aşan sözler sarf etti. Rubin, "Erdoğan'ın Türkiye'deki geleceği parlak değil. Erdoğan, ofisinde mi ölecek, sürgün mü edilecek, tutuklanacak mı, idam mı edilecek?" ifadelerini kullandı.

AK PARTİLİ KÜLÜNK'TEN TEPKİ

AK Parti eski milletvekili Metin Külünk, Michael Rubin'in skandal paylaşımlarına tepki gösterdi. Külünk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Bu yola kefeni ile çıkmış bir lideri hiçbir ucuz tehditiniz yıldıramadı/Yıldıramayacak. Bu millete boyunduruk zinciri vuramayacaksınız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5