banner30

banner29

Esed Rejimi'nde koronavirüs paniği! İranlı paralı askerler getirdi...

Koronavirüs Çin dışında en çok İran'da can aldı. Son olarak Suriye'de Esed rejimine destek veren 10 İranlı miliste koronavirüs tespit edildi.

Dünya 07.03.2020, 14:54
Esed Rejimi'nde koronavirüs paniği! İranlı paralı askerler getirdi...

Çin'in Hubey eyaletinin Vuhan kentinde ortaya çıkan ve büyük bir hızla dünyaya yayılan koronavirüs, 3 bin 491 kişiyi öldürdü. 

Çin'den sonra virüsten en çok etkilen ülke ise İran oldu. İran'da bugüne kadar 124 kişi hayatını kaybetti, 5 bine yakın kişi ise virüse enfekte oldu. Ülkede koronavirüse yakalanların arasında devlet yöneticilerinin ve askerlerin fazla olması dikatleri çekiyor.

İRANLI MİLİSLER VİRÜSÜ SURİYE'YE GETİRDİ

Suriye devletn televizyonu Şam'da Rusya, İran ve rejimin ortak kullandığı karargahda, 10 İran askerinde koronavirüse rastlandığını duyurdu.

İranlı askerler Şam'da karantinaya alınırken karargah binası tahliye edildi.

Yorumlar (1)
Günel. 1 yıl önce
Düşmenlerin Çanı Möhkem Onlar Ölüm Açı Ne Olduğun Anlamaz Hepsi Virusa Kurban Olsun Virus Bele Onlara Yetmez Paniğe Neden Düşüpler Ölmek İstemilermi Günahsız İnsanları Öldürdüler Çoçuğlar Babasız Anesiz Çoçuğları Bele Öldürdüler İnsanlar Yuvasız Kaldılar Esed Putin Tranp Virusa Tutulsun İranın Eli Kana Bulanmış Katileri Ölsün Bitsin Rabbim Türk Azeri Halkların Hasteliklerden Korusun Rabbim MEHMETÇİKLERİ ASGERLERİ Korusun Çanları Sağlam Olsun Suriye Temizlensin Pisliklerden Türküye Halkı BAYRAĞIN Suryadan Göylere Kaldırsın Türk Halkının Şuna Hakı Var Savaşsın Günleri Türk Halkı Getirdi Suriyaya
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?