banner29

Hong Kong'tan bomba açıklama: Vaka sayısı söylenenin 4 katı olabilir!

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve küresel tehdit haline gelen yeni tip koronavirüs salgını ile ilgili Hong Kong'tan krtik bir rapor geldi. Edinilen son dakika haberine göre; Çin'de koronavirüsten enfekte olan kişilerin sayısı söylenenin 4 katı olabileceği belirtildi.

Dünya 25.04.2020, 16:47
Hong Kong'tan bomba açıklama: Vaka sayısı söylenenin 4 katı olabilir!

Hong Kong'lu araştırmacılar tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile ilgili kritik bir açıklama geldi. Edinilen son dakika habere göre; Çin'de enfekte olan kişi sayısı resmi rakamların 4 katı olabilir.

Hong Kong'tan koronavirüs salgınına ilişkin bir açıklamada geldi. Hong Konglu araştırmacılar tarafından yapılan bir çalışmada Çin'de ilk koronavirüs dalgasında virüsün 232 binden fazla insana bulaşmış olabileceği belirtildi. Resmi olarak açıklanan verilere göre virüsün ilk başladığı günden bugüne Çin'de 82 bin 816 kişi enfekte olurken 4 bin 632 kişi hayatını kaybetti. Öte yandan, salgın tedbirlerini gevşetmeyen Hong Kong yönetimi; halka hijyen kurallarına uyma, sosyal mesafeyi koruma ve gereksiz seyahatlerden kaçınma uyarısında bulundu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?