banner30

banner29

İngiltere'de koronavirüs ölümlerine karşı eylem!

İngiltere'nin başkenti Londra'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri ve aşı karşıtı gösteri düzenlendi.

Dünya 30.08.2020, 12:31
İngiltere'de koronavirüs ölümlerine karşı eylem!

Binlerce kişi, hükümetin aldığı önlemleri protesto etmek için Trafalgar Meydanı'nda toplandı.

Öğle saatlerinde başlayan gösteride "hükümetin yalanlarına son vermesi" ve "tüm özgürlüklerin yeniden sağlanması" çağrısında bulunuldu.

Koronavirüsün bir "aldatmaca" olduğunu savunan ve "Zorunlu aşıya hayır" yazılı dövizler taşıyan göstericiler, sık sık "Özgürlük" sloganları attı.

Daha sonra Başbakanlık Binası 10 Numara'ya yürüyen göstericiler, hükümetin aldığı önlemlerle özgürlükleri kısıtlamak istediğini öne sürdü.

AA muhabirine konuşan bir gösterici, hükümetin halka aşı yapmak için kendilerine yalan söylediğini savunarak, yeni bir olası karantinaya karşı olduğunu ve yalanlara artık inanmadıklarını ifade etti.

Öte yandan, göstericiler, görevleri gereği maske takmak zorunda olan polis ve gazetecilerden maskelerini çıkarmalarını istedi.

Yorumlar (4)
Müge Barka 8 ay önce
Umarım bizde de artık insanlar uyanır . Bu küresel şeytanlarin oyununu bozar..
aydın35 8 ay önce
HELAL OLSUN ALMAN HALKINA şuur başka birşey demmekı.!!
Nusret 8 ay önce
Doğru söylemişler
halime 8 ay önce
Varlığı izole altına bile alınmamış tamamen griple aynı belirtileri gösteren ve test kitleri'nin %42 dogruluk payı ile tespit yaptıgı bir hastanın iki testte negatif bı pozitif çıktığı Kocaman bir SİHİR dir Coronovirüs olağan(ağır septomlu gribe) Verilen yeni isimdir Corona.! ama hala ayılmadı insanlar avrupa ayıldı yeter yahu.!!!!!!
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?