banner29

'İsrail Dışişleri Bakanı Katz: Koronavirüsü Trump yaydı, idam edilmeli'

Arap basınında yer alan haberlere göre İsrail Dışişleri Bakanı Israel Katz'ın koronavirüs salgınından ABD Başkanı Donald Trump'ı sorumlu tutarak idam edilmesini istedi.

Dünya 24.03.2020, 21:19 24.03.2020, 21:39
'İsrail Dışişleri Bakanı Katz: Koronavirüsü Trump yaydı, idam edilmeli'

Arap medyasında yayınlanan habere göre, ABD Başkanı Donald Trump'ın idam edilmesi gerektiğini savunan işgal rejimi İsrail'in Dışişleri Bakanı Israel Katz şöyle konuştu:

" Irak'taki Ayn'el Esad askeri üssünün İran tarafından vurulmasını hazmedemeyen Amerika, İran'a ağır bir darbe indirebilmek için bu virüsü üretti ve İran'a yaydı. Ama virüsün başka yerlere yayılmasını önleyemedi ve kendi yarattıığı canavar, onun kontrolünden çıktı. Bu virüs, Trump yüzünden şimdi tüm dünyaya ve İsrail'e de yayılmış durumda! Engellenmesi de artık imkansız! İşte bu nedenle Trump artık idam edilmeli!..."

İşte o haberin görselleri:

Kaynak: yazılımedya

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
İsrayıl Düşmenleri Bizleri Abtal Yerine Koyuplar Çoçuğlar Virüsu Tranpın Yapdığın Bilir Edamı Bizler Yok Siz Yapın Elerimizi Kirlede Bilmerik İranında Allah Belasın Versin Sizleri Çarmıka Çekmek Lazım Tranp Virüs Yetişdirip İrana Atdığın Hardan Bilirsen İblis İsrayıl İndide Edamdan Danışırsan Siz İsrayılıda Rusuda Edam Etmek Lazım Virüs Çanavar Ola Biler Ya Siz Çanavarları Ne Yapağ Sizinde Virüsunuz Savaşdı Felestinde Günahsız İnsanlar Şehid Olur Onlardan Danış İsrayıl Ne Zamandan Beri İnsanlara İyiliğ Yapan Olup Tranp Virüs Savaşın Yapdı Böyük Savaş Olaçağın Düşünmedi Çünkü İlk Yapdığı CoreVirüsdu Umarım Şu Savaşı Koreya İle Birlikde Yapıb Koreya Sesini Bele Çıkarmır Birlikde Virüsa Karşı Mübarize Aparmağ İsteyiler İsrayıl Sizki Dost İdiniz Neden Dost Amerkaya Sırtını Dayadın Ne Oldu Savaşlar Yapırdınız Felestini Size Bağışlayırdı Yoksa Virüs Sizi Röyadan Ayıltdı Tranpın Kötü Olduğun Anlatdı Allah Hepinizin Çezasın Versin
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?