Kuran-ı Kerim'i yakan Haçlı'ya uçan tekme attı!

Norveç'te İslam karşıtı gösteride Kuran-ı Kerimin yakılmasına sessiz kalmayan Müslüman gençler kitabımızı yakan haçlı zihniyetli şahsa tekmelerle karşılık verdi.

Kuran-ı Kerim'i yakan Haçlı'ya uçan tekme attı!

Norveç'te Hıristiyan radikaller medyayı da yanlarına alarak İslam karşıtı gösteri düzenledi. Düzenlenen gösteride bir şahıs yüce kitabımız Kuran-ı Kerim'i yakmaya kalkıştı.

TEKMEYLE KARŞILIK VERİLDİ

Sosyal medyada yankı uyandıran görüntülerde radikal Hıristiyanlarla ateistlerin oluşturduğu bir grubun düzenlediği İslam karşıtı gösteride bir şahıs Kuran-ı Kerim'i yakma girişiminde bulununca çevrede bulunan Müslüman gençler olaya tepkisiz kalmayarak o şahsa tekmelerle karşılık verdi.

MÜSLÜMAN GENÇLERE GÖZALTI KURAN YAKANLAR SERBEST

Yayınlanan görüntülerde Müslüman gençler gözaltına alınırken, ırkçı propaganda yapan ve kutsal kitabımızı yakan şahıslar ise serbest bırakıldı. Norveç Polisinin bu iki yüzlü tutumu Avrupa'da Haçlı zihniyetinin halen daha varlığını sürdürdüğünü gözler önüne serdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2019, 23:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevda tepe
Sevda tepe - 3 ay Önce

Yazıklar olsun islam düşmanlığı yapanlara.hak din islam olduğu için bukadar saldırıyorlar.islam dini geldi ve diyerleri fesh edildi kinlerinin büyüklüğü bundandır Rabbim akıl fikir versin

NECATİ ÖZÇETİN Yalovada
NECATİ ÖZÇETİN Yalovada - 3 ay Önce

Bir tarafta Kur'ana hakaret
Onu koruyan gözaltı,
Hemen altında çıplak rezil t
Kepaze resimler ,yuh' ya
Bu kadar rezalet olmamalı

tugo
tugo - 3 ay Önce

...Aslanı hemen davet edip, madalya takmamız ve boy boy, reklam ve haberini yaymamız gerek...

SIRADAKİ HABER

banner5