banner29

Kuran-ı Kerim'i yakan Haçlı'ya uçan tekme attı!

Norveç'te İslam karşıtı gösteride Kuran-ı Kerimin yakılmasına sessiz kalmayan Müslüman gençler kitabımızı yakan haçlı zihniyetli şahsa tekmelerle karşılık verdi.

Dünya 22.11.2019, 17:45 22.11.2019, 23:20

Norveç'te Hıristiyan radikaller medyayı da yanlarına alarak İslam karşıtı gösteri düzenledi. Düzenlenen gösteride bir şahıs yüce kitabımız Kuran-ı Kerim'i yakmaya kalkıştı.

TEKMEYLE KARŞILIK VERİLDİ

Sosyal medyada yankı uyandıran görüntülerde radikal Hıristiyanlarla ateistlerin oluşturduğu bir grubun düzenlediği İslam karşıtı gösteride bir şahıs Kuran-ı Kerim'i yakma girişiminde bulununca çevrede bulunan Müslüman gençler olaya tepkisiz kalmayarak o şahsa tekmelerle karşılık verdi.

MÜSLÜMAN GENÇLERE GÖZALTI KURAN YAKANLAR SERBEST

Yayınlanan görüntülerde Müslüman gençler gözaltına alınırken, ırkçı propaganda yapan ve kutsal kitabımızı yakan şahıslar ise serbest bırakıldı. Norveç Polisinin bu iki yüzlü tutumu Avrupa'da Haçlı zihniyetinin halen daha varlığını sürdürdüğünü gözler önüne serdi.

Yorumlar (4)
Sevda tepe 1 yıl önce
Yazıklar olsun islam düşmanlığı yapanlara.hak din islam olduğu için bukadar saldırıyorlar.islam dini geldi ve diyerleri fesh edildi kinlerinin büyüklüğü bundandır Rabbim akıl fikir versin
tugo 1 yıl önce
...Aslanı hemen davet edip, madalya takmamız ve boy boy, reklam ve haberini yaymamız gerek...
NECATİ ÖZÇETİN Yalovada 1 yıl önce
Bir tarafta Kur'ana hakaret
Onu koruyan gözaltı,
Hemen altında çıplak rezil t
Kepaze resimler ,yuh' ya
Bu kadar rezalet olmamalı
Arda Pars Poyrazlı 11 ay önce
Gereken de olmuş zaten.Böyle uyduruk saçma sapan sapık bir kitabı kutsal yerine koyuyorsunuz ya şaşıyorum.İslam artamaz zaten Avrupa devletleri çözüm bulacaktır göçmen sorununa o zaman islam geleceğin dini diyen yobazlara kapak olacak islam hristiyanlığın boku olamaz.
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?