banner30

banner29

Mescid-i Aksa'nın kapıları neden kapatıldı? Avluda tek müslüman bırakmadılar!

Katil Siyonist Rejim İsrail, Mescid-i Aksa Harem-i Şerifi'nden tüm müslümanları çıkarttı! Aksa avlusunda tek müslüman bırakmadılar! İçerideler ve ne yaptıkları bilinmiyor!

Dünya 13.03.2019, 00:01 13.03.2019, 08:37

Habervakti.com olarak Kudüs'ten edindiğimiz son dakika bilgisinde haber kaynağımız, siyonist katil rejimin Akşam saatlerinde Aksa avlusuna iki araç soktukları ve içerisinde ne olduğunun bilinmediği bilgisini iletti.

Siyonist İsrail işgal yönetimi, polis ve askeriyle Mescid-i Aksa Harem-i Şerifi'ne giden yolları kapatarak komple girişe engel koydu ve Aksa Külliyesi kapılarını da komple kapattı.  İçeri alınmayan Filistinliler yatsı namazını Mescid-i Aksaya giden cadde ve sokaklarda kıldı. Kudüs’te, bu sabah  Mescid-i Aksa’ya girişleri yasaklayan işgal yönetimini için protesto gösterileri düzenlenmesi bekleniyor. Sabah tekrar açacaklarını beyan eden siyonist İsrail rejiminin sabaha kadar Mescid-i Aksa Harem-i Şerifi'nde ne yapacakları merakla bekleniyor.

Bir filistinlinin ağzından yardım çağrısı... 'Siz bizim abimizsiniz' çağrısında bulundu!

Akıllara gelen binlerce sorudan bazılarıları takılıp kalıyor konuyu, Türkiye'nin girişimci ve insani dış politikasının hassiyetine arz ediyoruz.

Aksa avlusuna Siyonistler kamyonla Ne getirdiler?
Oradan Ne götürecekler?
Muallak Kaya'ya zarar verdiler mi?
Su kanalları ve kuyularına kimyasal mı döktüler?
Aksa'ya zarar verecek manyetik, ayarlı bir simülasyonlu deprem oluşturacak silah mı koydular?
Patlayıcı mı yerleştirdiler? 
Neyi planlıyorlar?
Tüm bu ve fazlası sorular yanıtsız!

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?