banner30

banner29

O isimden Kudüs açıklaması: "Selahaddin Eyyubi'nin zaferi tekrar edecek, Kudüs'ün yeniden özgür olacak!"

Dünya Müslüman Alimler Birliği Genel Sekreteri Ali Muhyiddin el-Karadaği, Kudüs'ün yeniden özgürlüğüne kavuşacağını söyledi. Karadaği, Selahaddin Eyyubi'nin kazandığı zaferin tekrar edeceğini ve Kudüs'ün yeniden özgürlüğüne kavuşacağını belirtti.

Dünya 13.03.2021, 21:32 13.03.2021, 21:38
O isimden Kudüs açıklaması: "Selahaddin Eyyubi'nin zaferi tekrar edecek, Kudüs'ün yeniden özgür olacak!"

Karadaği, dünyanın farklı ülkelerinden kuruluşların katılımıyla 8-14 Mart "Dünya Kudüs Haftası" etkinlikleri kapsamında düzenlenen sanal sempozyumda konuştu. Genel Sekreter Karadaği, Müslüman alimlerden Kudüs ve Filistin davasını yeniden insanların ruhlarında canlandırmalarının ve İslam dünyasını birlik olmaya, çalışmaya, bilgi üretmeye ve Kur'an-ı Kerim'e bağlı kalmaya sevk etmelerinin istendiğini kaydetti.

Karadaği, Selahaddin Eyyubi'nin kazandığı zaferin tekrar edeceğini ve Kudüs'ün yeniden özgürlüğüne kavuşacağını belirtti. Kudüs ve Filistin'e Destek İçin Uluslararası Koalisyon Başkanı Hemmam Said ise konuşmasında, İslam dünyasında alimlerle başlayıp diğer insanlara yayılacak uyanış sayesinde bağımlılıktan kurtulmanın mümkün olacağını ifade etti.

Yorumlar (1)
yılmaz bay 1 ay önce
mısırlı bir islam alimi idama götürülürken özür dile seni afedelim. bir müslüman bir zalimden özür diliye cek kadare Alçak . olamaz şığ saait ecdadımız atamız. selahaddin eyyübu ecdadımız atamız islam kahramanları.
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?