banner29

Putin'e sokak ortasında evlilik teklifi geldi!

İvanovo şehrini ziyaret eden Rusya Devlet Başkanı Putin'e sokak ortasında evlilik teklif edildi. Kalabalığın içinden bir genç kız, Putin'e 'Benimle evlenin!' diye bağırdı. Putin, teklif karşısında gülümsemekle ve kızın adını sormakla yetindi.

Dünya 08.03.2020, 23:58
Putin'e sokak ortasında evlilik teklifi geldi!

Rusya'da "gelinler şehri" olarak bilinen İvanovo'yu ziyaret eden Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e sokak ortasında evlilik teklif edildi. Devlet Başkanı, bir çocuk polikliniği önünde halkla sohbet etmek isterken kalabalığın içinden bir genç kız "Benimle evlenin!" diye bağırdı.

Putin teklif karşısında gülümsemekle ve kızın adını sormakla yetindi ve "Buraya boşuna gelinler şehri demiyorlar" diyerek espri yaptı. Daha sonra Putin genç kadınla fotoğraf çektirdi.

Gazetecilere konuşan ve adının Yuliya Şilova olduğunu söyleyen 28 yaşındaki genç kadın "Putin'i uzun zamandır beğeniyorum" şeklinde konuştu.  

Bir anda medyada "8 Mart kahramanı" ilan edilen Yuliya, bir çocuk tiyatrosunda oyunculuk yapıyor.

Bekar olduğunu ve "kalbinin sahibini bulamadığını" söyleyen  Yuliya, Putin'i bir devlet adamı ve erkek olarak beğendiğini söyledi.

Daha sonra, halk temsilcileriyle yapılan bir toplantıda Putin, İvanovo'ya yapılan çalışma ziyaretinde evlenme teklifi aldığını söyledi.

Putin bu konu hakkında yaptığı açıklamada “Önemsiz şeyler söylemek istemiyorum, ama bunu göz ardı edemem. İvanova her zaman gelinler şehri olarak adlandırıldı ve bugün burada bende teklif aldım” diye konuştu.

Rus lider ona evlenme teklif eden kızın artık ülke çapında tanınacağını da sözlerine ekledi.

Yorumlar (1)
tugo 1 yıl önce
Putin, aradaki bayanın da gırtlağına sarılmış..
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?