Putin ne demek istedi?

Rusya Başbakanı Vladimir Putin, ABD'nin Karadeniz kıyılarında ne aradığını sorarak, bunun karşılıksız kalmayacağını belirtti.

Putin ne demek istedi?

Rusya Başbakanı Vladimir Putin, ABD'nin Gürcistan'a insani yardımı neden son sistem füzelerle donatılmış donanma gemileriyle getirdiğinin merak konusu olduğunu söyledi ve buna Rusya'nın bir yanıtının mutlaka olacağını bildirdi.

YANITIMIZ ELBETTE OLACAK

Özbekistan'ı ziyaret eden Vladimir Putin, burada gazetecilerin sorularını yanıtlarken, Karadeniz'e giren NATO gemileri konusunda, ''Elbette buna bir yanıtımız olacak'' dedi. Putin, yanıtlarının ''Serinkanlı ve yumuşak olacağını'' ifade ederken, bunun ne olacağını soran gazetecilere, ''göreceksiniz'' karşılığını verdi.

ABD, GÜRCİSTAN KIYILARINDA NE ARIYOR?

Putin, ABD gemilerinin insani yardım getirdiğinin belirtildiğini hatırlatarak, ''Eğer insani yardımdan sözediyorsanız o zaman bu malzemenin, saldırının kurbanlarına verilmesi gerekir, o da güney osetyalılar'dır. Dolayısıyla amerikalıların gürcistan kıyılarında ne aradığını anlamıyoruz. Ama tabii bu bir zevk meselesi. Amerikalı muhataplarımızın kendi tercihleri. Ama o zaman da ikinci bir soru ortayla çıkıyor. İnsani yardımı neden, son sistem füzelerle donatılmış donanma gemileriyle sunuyorsunuz?'' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 21:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5