banner30

banner29

Rusya Sağlık Bakanı Tiktok'tan duyurdu: Güneş koronavirüsün yayılmasını engelliyor

Rusya Sağlık Bakanı Mihail Muraşko, güneşin yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) yayılmasını engellediğini ancak Rusya'daki iklim faktörlerinin enfeksiyonu durdurmayacağını zira optimum sıcaklığın 6-8 derece arasında olduğunu söyledi.

Dünya 27.03.2020, 21:09
Rusya Sağlık Bakanı Tiktok'tan duyurdu: Güneş koronavirüsün yayılmasını engelliyor

TikTok'taki canlı yayın sırasında açıklamalarda bulunan Muraşko, "Güneş gerçekten de koronavirüsün yayılmasını engelliyor ancak bugünkü sıcaklıklar altında değil. Şu an Moskova'daki sıcaklık koronavirüsü durdurmak için yeterli değil. Bunun için optimum sıcaklık 6-8 derece arası" dedi.

Muraşko, bundan dolayı mevcut iklim koşullarının Rusya'da virüsü etkisiz hale getirmeyi sağladığını henüz söyleyemeyeceklerini vurguladı.

Yorumlar (2)
Günel 1 yıl önce
Güneş Işığı Sıçağlığ Virüsun Silahı Olaçağ Dokturlar Profesorlar Neye Gerek İlaç Yok Kimsede Virüs Tedavü Edemir Rusyada Sıçağlığ Nasıl Olsun Kötülüğünüz Havanızada Bulaşıp Gerçekdende Rusyada Sıçaklığ Yok Rusyaya 7 Defe Getdim Onlar Güneş Işığına Hesret Çok Zor Onların İmtahanıda Şu Ruslar Şu İmtahandan Çıkar Onların Nüvesi Bilemediyimiz Silahları Var Putin Onlardan Yardım İstesin Putin Hiyleger Virüsun İlaçın Umarım Tapar Tapsada Kimseye Vermez Müselmanlar Ekmekinde Bütün Yardımlarıda Her Kesle Paylaşan Millet Allah Bizi Bele Yaradıp Allah Yar Ve Yardımçımız Olsun
Günel 1 yıl önce
Çok Zor İmtahandan Keçirik Allahdan Başka Çalaçağımız Kapı Yok Virüs Güneş Işığı Sıçağlığla Biteçek Söyleyiler Sıçağlığ Bir Neçe Aydan Sonra Olaçağ Dünyada Matem Davam Etse Allah Korusun Şu Açının Altından Kimse Kalkamaz Amerkaya Ne Olur Olsun Onlar Dünya İnsanların Düşünmedi Tranp Ve Tranpa Benzer İblisler Allahın Yaratdığı İnsanları Heçe Sayır İnsanları Oyunçağa Benzediler İstedikleri Gibi Ediler Yere Vurup Parçalayılar Gahda Parçaları Yapışdırılar Biz İnsanığ Kalbimiz Dayandı Ölüm Kapını Çalır Allah Belanızı Versin Kurtulağ Sizin Gibi İblislerden
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?