banner30

banner29

Sakin ol Papa! Elini çeken kadına şiddet uyguladı...

Papa Francis, Hz. İsa’nın doğum sahnesini ziyaret etmek için bulunduğu Aziz Petrus Meydanı’nda bir kadının elini çekmesi üzerine kadının eline vurarak şiddet uyguladı. O anlar saniye saniye amatör kameralara yansıdı.

Dünya 01.01.2020, 13:51 01.01.2020, 14:20

Vatikan’ın Aziz Petrus Meydanı’nda, her yıl olduğu gibi bu yıl da Hz. İsa’nın doğum sahnesini ziyaret eden Papa Francis, onu karşılamak için gelen kalabalıkla buluştu. Kendisini karşılamaya gelen ziyaretçilerle el sıkışan Papa Francis, bir kadının elini çekmesi üzerine tepki göstererek elini bırakması için kadına şiddet uyguladı. Amatör kameralarca kaydedilen görüntülerde, Papa Francis’in oldukça sinirlendiği görüldü.

RUS VE FRANSIZ BASIN KURULUŞLARI HABERİ BÖYLE SERVİS ETTİ

Bu haberi Rus yayın kuruluşu Sputnik, "Papa Francis elini bırakmayan kadına tepki gösterdi" bağlığıyla yayınlarken bir Fransız yayın kuruluşu olan Euro News ise "Papa Francis elini sertçe çeken kadına tepki gösterdi" başlığıyla habere yer verdi.

SÖZCÜ'NÜN BAŞLIĞI DİKKAT ÇEKTİ

Türk yayın kuruluşu Sözcü'nün başlığı ise dikkat çekti. Papa'nın taciz edildiğini savunan Sözcü Gazetesi haberi, "Papa’yı resmen taciz etti: Öfkelendiren görüntü kameraya yansıdı" başlığıyla yayınladı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?