banner29

Trump: Beni Çin hasta etti! Çinlilerden nefret ediyorum

Koronavirüse yakalandıktan sonra ilk canlı röportajını veren ABD Başkanı Donald Trump, Beni Çin hasta etti. dedi

Dünya 09.10.2020, 13:44
Trump: Beni Çin hasta etti! Çinlilerden nefret ediyorum

Trump, ilk canlı röportajını Fox News'a verdi.

Kendisini gayet iyi hissettiğinin vurgulayan Trump, Bir seçim mitingi yapmayı çok isterim. Hastalık bulaştırdığımı hiç sanmıyorum.dedi.

Trump, COVID-19'a yakalandıktan sonra hiç test yaptırmadığını belirterek, Yakın zamanda test yaptıracağım. Bence virüs tamamen gitti. Bence artık tamamen temizim.dedi.

Bir noktada COVID-19'a yakalanacağını anladığını belirten Trump, Sürekli dışarıda insanlarla bir aradaydım. Bir yerde artık hasta olacağım dedi.

Salgın konusunda Çin'e yönelik suçlamalarını da sürdüren Trump, 'Beni Çin hasta etti'.dedi.

DEMOKRATLARI ELEŞTİRDİ

 Donald Trump, Demokrat rakibi Joe Biden'a yönelik eleştirilerini de devam ettirdi, Onun akli melekeleri başkan olmaya yetmez diyerek skandala imza attı.

Başkan yardımcısı adayları Cumhuriyetçi Mike Pence ve Demokrat Kamala Harris arasında dün akşam yapılan canlı yayın tartışmasını değerlendiren Trump, Bu canavar diyerek Harris'i kastederek dün gece Pence ile canlı yayındaydı, dün gece kendi kendini yok etti. Bu canavarın söylediği her şey yalan. eleştirisinde bulundu.

Trump ayrıca Harris için, komünist" ve sevimsiz sıfatlarını kullanarak, canavar sınırlarımızı açarak tüm tecavüzcülerin ve katillerin ülkemize gelmesini istiyor.dedi

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?