banner29

Venezuela'da bir çikolatayla 54 litre benzin alınabiliyor!

Bir depo benzin için ne kadar ödüyorsunuz? Bir çikolata ile bir depo benzin dolar mı? Venezuela'daysanız mümkün!

Dünya 01.02.2019, 14:55 25.01.2021, 17:46
Venezuela'da bir çikolatayla 54 litre benzin alınabiliyor!

Daha önce bir adet çikolata ile bir depo benzin alabileceğinizi düşündünüz mü? Ekonomik krizle boğuşan Venezuela'da 1 dolar ile tonlarca benzin alabiliyorsunuz. Bir adet çikolata ile de 1 depo benzin alabiliyorsunuz. Hatta çikolata ile benzin almanız çalışanların daha çok işine geliyor.

VENEZUELA SOKAKLARINA DA İNDİ

Özdemir, Maduro'yla yaptığı röportajın ardından Venezuela sokaklarında turladı. Ülkede yaşayan 30 Türk'ten biriyle arabaya binerek, sokakları gezen deneyimli gazeteci; hava sıcaklığının sürekli olarak 24-25 derecelerde olduğu ülkede, tüm akaryakıt istasyonlarının devlete ait olduğunu ifade etti. 4-5 farklı dolar kurunun bulunduğu Venezuela'da 1 dolarla 250 ton benzin alınabildiğini belirten Cüneyt Özdemir, öğretmen ve doktorların ise aylık 12-13 dolar maaş aldığını ancak, hareketli dolar kuru nedeniyle bunun yarın 4-5 bin dolar olabileceğini de sözlerine ekledi.

1 ÇİKOLATAYA 1 DEPO BENZİN

Özdemir'in yayınladığı videonun en ilginç yanı ise; Cüney Özdemir ve yanındaki Türk vatandaşının, 1 çikolatayla 54 litre benzin alarak, araçlarının deposunu doldurması oldu. Öte yandan işin daha ilginci ise; Venezuela'da bir çikolatayla yaklaşık 50 ton benzin alma imkanınız olması.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?