banner5

banner29

Yunanistan Başpiskoposundan skandal çıkış: İslam bir din değil!

Yunanistan Başpiskoposu İeronimos, katıldığı bir televizyon programında, İslam dini ve Müslümanlar için haddini aşan ifadeler kullandı.

Dünya 17.01.2021, 15:36
Yunanistan Başpiskoposundan skandal çıkış: İslam bir din değil!

Yunanistan Başpiskoposu İeronimos, OPEN TV kanalında katıldığı Yunanistan’ın kurtuluş savaşı ile ilgili bir programa katıldı.

"İSLAM BİR DİN DEĞİL"

İeronimos katıldığı programda "İslam’ın bir din olmadığını" ve "Müslümanların savaş yanlısı insanlar olduğunu" söyledi.

Elinde kurtuluş savaşından kalma olduğunu söylediği  bir silah ve bazı kutsal emanetlerle kamera karşısına geçen İeronimos "İslam, onun insanları din değil, siyasi bir parti, siyasi bir arzu ve savaş insanları, yayılmacılığın insanlarıdır. İslam'ın özelliği bu. Muhammed'in öğretileri de bunu söylüyor." ifadesini kullandı.

Yorumlar (4)
lütfi 2 ay önce
Biz, yakın bir azap ile sizi uyardık. O gün kişi önceden yaptıklarına bakacak ve inkârcı kişi: «Keşke toprak olsaydım!» diyecektir. Nebe 40
SECRET 2 ay önce
3. Ali İmran suresi 19. ayet. Kuşkusuz, Allah katında din, İslam'dır.
tugo 2 ay önce
...salak... gavuristanda evsiz barksız sokakta yaşayan birini kolundan tutup sorsan, islam nedir diye...din diyecektir... anla bu psikopatın zeka seviyesini...
Fako 1 ay önce
Ulan namussuz papaz.Dünya üzerinde peygamberlerini öldüren sizler,şeytanlık peşinde koşan sizler,namussuzluk yapanlar sizler,Ortadoğuyu kan gölüne çeviren yine sizler olmanıza rağmen İslam Dininin savaş yanlısı olduğunu nasıl söylersin.Kefere seni gücünüz olsa bizi bir kaşık suda boğarsınız da Allah hiç bir zaman o fırsatı size vermez inşAllah.En güzel yıllarınızı Osmanlı himayesinde yaşamadınız mı?Yalan söyleyen şerefsiz utansın.
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?