banner30

banner29

MİKAV'dan başarılı öğrencilere 'umre' ödülü

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında Özel Nadide Ortaokulu'ndan LGS’de başarı gösteren 5 öğrenci ve Gölcük Hafız İmam Hatip Proje Ortaokulu'ndan Türkiye derecesi yapan 3 öğrenci MİKAV tarafından Umre ziyareti ile ödüllendirildi.

Eğitim 13.06.2019, 22:46
MİKAV'dan başarılı öğrencilere 'umre' ödülü

Kocaeli'nde eğitim veren Özel Nadide Ortaokulu ve Gölcük Hafız İmam Hatip Proje Ortaokulu'ndan Türkiye derecesi yapan 3 öğrenci MİKAV(Manevi İktisadi Kalkınma Vakfı) tarafından Umre ziyareti ile ödüllendirildi. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılındaki başarılarının ödülünü alan gençlerin oldukça mutlu oldukları gözlendi.

ÖĞRENCİLERİN MUTLULUĞU GÖZLERİNDEN OKUNDU

Eğtim hayatında ortaya konulan başarının manevi bir huzura dönüşeceği yolculuk, öğrencilerinin çoğunun ilk Umre ziyareti olması sebebiyle heyecanları gözlerinden okundu. Başarılarının böyle bir hediye ile ödüllendirilmiş olmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren öğrenciler, kendilerine bu imkânı sunan MİKAV’a ve Şevki Yılmaz’a teşekkürler etti.

KUTSAL TOPRAKLARA GİTMELERİNE VESİLE OLDUK

MİKAV yönetimi ise  “Bu manevi yolculuğun öğrencilerin zihninde yeni ufuklar açacağını, İslamiyet’in doğduğu topraklara gitmenin dinimizi daha iyi anlama, daha iyi yaşama ve hissetme konusunda öğrencileri şevklendireceği niyetiyle onların kutsal topraklarla buluşmasına vesile olduk”  dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?