Velilere ve öğrencilere uyarı! Seçmeli dini dersler açıklandı...

Milli Eğitim Bakanlığı Din Eğitimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, resmi ve özel temel öğretim kurumlarında Kur'an-ı Kerim, Peygamberimizin Hayatı ve Temel Dini Bilgiler derslerinin seçilme sürecinin başladığı vurgulayarak velilere çağrıda bulundu.

Velilere ve öğrencilere uyarı! Seçmeli dini dersler açıklandı...

Ortaöğretim kurumlarında öğrencilere yönelik belirlenen seçmeli derslerle ilgili Milli Eğitim Bakanlığı Din Eğitimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz velilere uyarıda bulundu.

DERS SEÇİMİ 9 OCAK'TA SONA ERİYOR

25 Aralık'ta başlayan ve 9 Ocak Perşembe günü sona erecek olan ders seçimlerinin bitmesine kısa bir süre kaldı. Kur'an-ı Kerim, Peygamberimizin Hayatı ve Temel Dini Bilgiler dersleri de seçmeli dersler arasında yer aldı.

SÜRECİ KAÇIRMAYIN

Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan Yılmaz, ''Resmi/özel temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarımızda Kur'an-ı Kerim, Peygamberimizin Hayatı ve Temel Dini Bilgiler derslerinin seçilme süreci 25 Aralık'ta başladı ve 9 Ocak Perşembe günü sona eriyor. Velilerimize ve öğrencilerimize süreci kaçırmamalarını hatırlatmak isterim...'' ifadelerini kullanarak velilere ve öğrencilere çağrıda bulundu.

Yılmaz aynı zamanda seçmeli derslerle ilgili kapsamlı görseller paylaştı. İşte o görsellerdeki detaylar...

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2019, 01:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5