banner30

banner29

Bakan açıkladı! 7 milyarlık asgari ücret desteği...

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilen düzenlemeyle 7 milyar liraya yakın asgari ücret desteği vereceklerini bildirdi.

Ekonomi 24.03.2020, 22:45
Bakan açıkladı! 7 milyarlık asgari ücret desteği...

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Twitter hesabından 196 sıra sayılı Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifine ilişkin değerlendirmede bulunurken, "TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilen düzenlemeyle 7 milyar liraya yakın asgari ücret desteği vereceğiz. İşçilerimize, işverenlerimize ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum." ifadesini kullandı.

GAZİLER İÇİN DE TEKNİK DÜZENLEME

Gazilerin beklediği teknik düzenlemenin de kanunlaştığına işaret eden Selçuk, şu bilgileri verdi:

"Gazilerimizin beklediği, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ifade ettiği teknik düzenleme TBMM Genel Kurulu'nda yapılan oylama neticesi kanunlaştı. Kahraman gazilerimize, ailelerimize ve milletimize hayırlı olsun. Biz birlikte Türkiye'yiz."

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Azeri Halkı Size Ve Lidere Karşı Sevgisi Böyük Sizler Türk Halkına Çok Böyük Deyer Ve Destek Yapırsınız Kaşki Biz Azerilerin Sevdiyi Gibi Türk Halkıda Sizleri Seve Siz Gönüleri Kazanırsınız Çebhe İse Hazinede Olan Paraları Allah Yolunuzu Açığ Etsin Türk Ve Azeri Halkı Ayrılmaz DOST VE KARDAŞDI
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?