banner30

banner29

Jülide Sarıeroğlu: Kamudaki İstihdamla İlgili Çalışmayı Tamamlayacağız

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu, kamuda taşeron düzenlemesiyle ilgili, "Bu sene bitmeden kamudaki istihdam ile ilgili çalışmayı tamamlayacağız." dedi.

Ekonomi 13.11.2017, 08:29 13.11.2017, 08:29
Jülide Sarıeroğlu: Kamudaki İstihdamla İlgili Çalışmayı TamamlayacağızÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Çankırı Merkez İlçe Kongresi'nde konuştu.

Kamuda taşeron düzenlemesine değinen Bakan Sarıeroğlu, istihdam konusunda hükümetin üzerine düşen her türlü gayreti gösterdiğini vurguladı.

Sarıeroğlu, "Sayın Başbakanımız Grup Toplantısı'nda açıkladı. Bu sene bitmeden taşeronla ilgili, taşeronda çalışan kardeşlerimizin, vatandaşlarımızın kamuda istihdam imkanı ile ilgili çalışmamızı tamamlayacağız ve gereğini yerine getireceğiz." ifadelerini kullandı.

Bakan Sarıeroğlu, "Başbakanımız grup toplantısında 5 bin engelli kardeşimizin kamuda atanması ile alakalı atama müjdesini engelli kardeşlerimize verdi. İnşallah aynen bu konuda olduğu gibi verdiğimiz sözlerin arkasında duracağız. Üzerimize düşen her türlü çabayı gayreti göstereceğiz." diye konuştu.

TRT HABER
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?