Rezalet! Ünlü firmanın sucuk ve salamından domuz eti çıktı...

Tarım ve Orman Bakanlığı açıklanan listede ürünlerine domuz eti katan firmalar ortaya çıktı. O firmalardan biri de Gurme Gıda'ydı.

Rezalet! Ünlü firmanın sucuk ve salamından domuz eti çıktı...

Domuz eti içeren ve hileli gıdalar ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Tarım ve Orman Bakanlığı'nca yapılan laboratuvar çalışmaları neticesinde hileli gıdalar ve domuz eti içeren et ürünlerinin listesi hazırlandı. Türkiye'de birçok şubesi olan marketlerde de satılan bu ürünlerin üreticisi firmaların faaliyet gösterdikleri yerler ile birlikte isimleri açıkandı.

GURME GIDA'NIN ÜRÜNLERİNDE SKANDAL! DOMUZ ETİ TESPİT EDİLDİ

Taklit ve tağşiş ürünler arasında akılalmaz sahtekarlıklar tespit edilirken, domuz eti çıkan firmalar arasında Gurme Gıda da yer alıyor. Kocaeli'de üretim yapan Gurme isimli markanın Macar Salam Hamur Harcı'ndan domuz eti çıkarken, kangal fermente sucuktan da domuz eti çıktı. 

GURME SUCUKLARIN SAHİBİ KİM?

Peki, ürünlerinde domuz eti Gurme Gıda'nın sahibi kimdir? Gurme Gida San. Tic. Ltd. Şti.'nin sahibi İlko Köse'dir.

GURME SUCUK NEREDE ÜRETİLİYOR?

Gurme Gıda'nın fabrikası Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde bulunmaktadır. Firmanın İstanbul Genel Müdürlüğü Bayrampaşa'da yer alırken bir de Antalya Bölge Müdürlüğü bulunmaktadır.

GURME GIDA HANGİ ÜRÜNLERİ SATIYOR?

Domuz eti sattığı tespit edilen Gurme isimli firma birçok farklı türde ürün satışı yapıyor. Firmanın sattığı ürünler arasında sucuk, sosis, jambon, salam, kavurma, pastırma ve köfte grubu ürünleri bulunuyor. Toplu tüketim için de dana eti, kuzu eti ve dondurulmuş ürünler de bulunuyor.

Firma hem paket halinde döner satıyor hem de dönerci dükkanları için döner üretiyor.

Sabah-Takvim

.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özlemim Sanaa
Özlemim Sanaa - 5 ay Önce

Burada devlet yetkililerin yapacağı tekşey yüklü miktarda ceza yı basacaklar sen art niyetlisin kardeşim senin ticari hayatını bitirdim deyip gurme sucuk at eşşek pis hayvan satışına son verecek...

Bi adam
Bi adam - 5 ay Önce

Bu firmalar buyuk cezalarla kapatilmali sabipleride en agir cezalara carptirilmali cok yazik

Yılmaz
Yılmaz - 5 ay Önce

Yeter bu kadar,bunlara fırsat tanımamalı devlet artık.Gitsin domuz çiftliğinde domuz pisliği temizlesin,etini de yemek isterse yesin,halka hainlik yapmasınlar.

Arzu can
Arzu can - 5 ay Önce

Cok yazık

Erhan
Erhan - 4 ay Önce

Siz ler hiç bir şey b8lmiyirsunuz ben 1 hafta öncesine kadar orda çalışıyordum sırf iki tane büyük ihaleyi gurme aldı diye böyle bir şerefsizlik yaptılar yapan da namet tir 8 ay önce alınan numune den domuz c8kti diyorlar numune 2 tane alınır biri tarıma biri bizde kalır 6 ay sonra imha edilir bunu bildikleri için 8 au sonra ihaleden hemen ince böyle bir kahpelik yapıldı namet gerçekte kimin açılışının kim yapm8s maret neden varmış ve kim almış bunları araştırın sonra yargılayın

ahmet reca
ahmet reca @Erhan - 1 ay Önce

gerzek, bunu yapan namet değil devlet. gurmenin çalışnısın anlaşılan. hepinize lanet olsun. delikanlı olun ben domuz eti yediriyorum deyin sinsilik yapmayın şsizler.

SIRADAKİ HABER

banner5