Elçin Hatun kimdir? Elçin isminin anlamı nedir?

Elçin Hatun, Büyük Selçuklu Devleti'nin tarihteki konumunda önemli rol edinmiş kişilerden birisidir. Melikşah'a karşı kin tutan Elçin Hatun'a hayat verecek olan isim ise Leyla Lydia Tuğutlu olacak. Daha önce pek çok dizide rol alan Leyla Lydia Tuğutlu, mankenlik ve fotomodellik de yapmaktadır. İşte, Elçin Hatun kimdir? Elçin isminin anlamı nedir?

Gündem 28.09.2020 - 20:39 28.09.2020 - 20:39

Elçin Hatun kimdir? Elçin isminin anlamı nedir?

Uyanış: Büyük Selçuklu’da Leyla Lydya Tuğutlu’nun canlandırdığı Elçin Hatun karakteri, babası Kutalmışoğlu Süleyman Şah’ı öldürüp ağabeyi Kılıç Arslan’ı da rehin tuttuğundan dolayı Sultan Melikşah’a kin gütmektedir…

Elçin Hatun, babasının intikamını almak ve ağabeyini kurtarmak amacıyla çıktığı bu yolda, kalbi ve mantığı arasında kalacaktır.

LEYLA LYDİA TUĞUTLU KİMDİR?

Leyla Lydia Tuğutlu, 29 Ekim 1989 yılında doğdu. Tuğutlu, Türk bir baba ve Alman bir annenin kızı olarak Berlin'de dünyaya geldi. İlkokula başlayacağı zaman Türkiye'ye dönüş yapan Tuğutlu, bu sırada piyano dersleri almaya başladı. Konservatuvara yarı zamanlı olarak devam eden Tuğutlu, 5 yıl boyunca keman ve müzik dersleri almaya, aynı zamanda bir model ajansında çalışmaya başladı. Tuğutlu Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerini biliyor.

ELÇİN HATUN KİMDİR?

Tarihi bilgiler detaylı olarak incelendiğinde Elçin Hatun'un olduğunu görebiliriz. Elçin Hatun saraya gelir ve geldiği andan itibaren tüm dengeleri değiştirir. Elçin Hatun güzelliği ile herkesi etkilerken entrikaları ile de herkesi şaşkına çevirir.

Elçin İsminin Anlamı

Elçin isminin anlamı ve manaları şöyledir;

  1. Deste, tutam.
  2. Daha çok yaz gecelerinde öten bir böcek türü, ağustos böceği.
  3. Bulmaca, bilmece.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@