Emre Aşık hakkında yapılan 'ölüm planı' iddiasını böyle itiraf etti

Yağmur Aşık’ın sevgilisi Erdi Sungur, Beyaz TV'de katıldığı canlı yayında 'eski milli futbolcu Emre Aşık'ın önünde ilişkiye girip, öldürdükten sonra domuzlara yedirecektik'' yönündeki açıklamaları izleyenlerin ağzını açık bıraktırdı.

Aktüel 29.09.2020 - 17:57 06.09.2021 - 12:51

Eski futbolcu Emre Aşık ve Yağmur Aşık kavgası devam ediyor. Basında şoke eden iddialarla yer alan ikili yine gündeme oturdu.

ESKİ EŞİNİN ARKADAŞI PLANI AÇIKLADI

Yağmur Aşık'ın eşini öldürmek için plan yaptığı iddia edilen sevgilisi Erdi Sungur, bir programa konuk oldu. Kan donduran itiraflarda bulundu. Sungur "Yağmur Aşık, bana Emre Aşık'ı bir depoya bağlayacağız önünde sevişeceğiz sonra da iş bittikten sonra 1 kurşun sıkıp öldüreceğim dedi" ifadelerini kullandı. Aşık'ın öldürtmek istediği kocasını insanı kemiğiyle yiyen domuzla bir depoya kapatıp yedirteceğini de itiraf etti. Bu sözler herkesi şaşkına çevirdi.

KORUMA KARARI ALDIRDI

Emre Aşık ise önceki gün karakola gitti. Tehdit edildiğine dair ifade verdi. Yaklaşık 2 saat içeride kaldı. "Tehdit edildiğinize dair haberler çıktı. Başınıza silah dayandığı ve kendi mezarınızı kazdığınız doğru mu?" sorularına avukatı cevap verdi. Aşık'ın avukatı, "Bununla ilgili soruşturma devam ediyor. Gelen tehdit mesajları ile ilgili de koruma kararı aldırdık. Artık böyle bir şey olmayacak" dedi. Eski futbolcu, evine giderek çocuklarıyla hasret giderdi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@