Enes Batur kopyacı çıktı!

Ünlü YouTuber Enes Batur Sungurtekin'in içerik hırsızlığı yaptığı vurgulandı. Pewdiepie adlı YouTube içerik üreticisi, Twitter hesabından Enes Batur'un kendilerinden içerik çaldığını iddia etti.

Dosya 08.08.2019 - 23:43 08.08.2019 - 23:43 Bülent Deniz

Enes Batur, Türkiye'deki YouTuber'lar arasında en çok takipçisi olan ve en çok kazanan isimlerden birisi. Bilgisayar ve oyun konsolları incelemeleriyle başladığı YouTube'a pek çok farklı içerikte yükledi, fakat uzunca bir süredir içerik formatlarıyla alakalı yurtdışından çalıntı olduğu hakkında iddialar vardı.

KENDİSİNİ ELE VEREN DE YİNE YOUTUBE OLDU!

YouTube'daki Kopya formatları ve içerikleri açık eden JTonYouTube isimli hesap yayınladığı videoda  Enes Batur'un ünlü YouTuber'lar PewDiePie ve MrBeast'ten formatını çaldığını iddia etti.

JTonYouTube, telif haklarıyla alakalı Enes Batur'un gerçekleri gizlediğini öne sürdü.
 

JTonYouTube, ikinci kez yüklediği videonun da Enes Batur tarafından kaldırtıldığını ve artık kendisinin elinden bir şey gelmediğini ifade ederek PewDiePie ile KEEMSTAR' isimli YouTuber'lardan yardım istedi.

Videosunda karşılaştırmalı bir şekilde PewDiePie ile Enes Batur'u karşılaştıran YouTuber, Türkiye'deki YouTube kullanıcılarından gelen mesajları da paylaştı.

Wikipedia'da ise Enes Batur hakkında 'kopyacı' yazıldı!

"MrBeast ve PewDiePie gibi içerik üreticilerinin kopyacısı"

@SPAROWLARINJACK isimli kullanıcı ise Enes Batur'un üne kavuşmasında Siyonizm bağlantısı olduğunu dile getirdi.

Bir kişi bir anda ünlü olabiliyorsa bunda Siyonizm parmaği vardır. Zaten eleman işaretini yapıyor. Anlaşılmasın diye de hakkında dalga konulu illuminate videoları yapıp ters algı oluşturmuşlar youtube da...

Haber Vakti

Yorumlar (2)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@