CHP Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü, Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde basın açıklaması yapmak için kamera karşısına geçti. Bu sırada Ünlü'nün yanına engelli bşir vatandaş gitti.

Ünlü engelli vatandaşı "Ya şunu alın buradan" diyerek yanından uzaklaştırdı.

Tepki çeken o görüntülerle ilgili CHP'li vekilden açıklama geldi. Odatv'ye konuşan Ünlü, "Basın açıklaması yapılacaktı. Millet İttifakı olarak toplandık. İlçe başkanları vardı. Ezan okunacaktı, Ezan okunmadan bası açıklamasının tamamlanmasını planlandı. Bu kardeşimize de ‘Paşa’ deriz, severiz. Geldi para istedi, sigara istedi, hepsi verildi. Ancak, ilçe başkanı konuşmasına başlamak için, onun gruptan ayrılmasını bekleyince, ben de böyle bir şey söyledim. Hakaret etmedim." dedi.

"EVİNE UĞRADIM, ÖZÜR DİLEDİM"

Terörist başının yeğeni Ömer Öcalan: Kürdistan özgür olana dek... Terörist başının yeğeni Ömer Öcalan: Kürdistan özgür olana dek...

Ünlü, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Sosyal medyada troller saldırdı. Bunu abarttılar hakaret içeren hiçbir şey söylemedim. Ben ailesine gittim ailesi üzülmüştür diye… Ailesi hakaret olarak algılamadığını söyledi. Evine uğradım, özür diledim ailesinden."