Arama kurtarma ekiplerinin enkaz altındaki depremzedeleri kurtarma çalışmaları sürüyor. 

Enkazda kalan depremzedelerin ailelerinden bazıları enkaz başında endişeli bekleyişlerine devam ederken bazıları ise yakınlarına ulaşamıyor. 

ELİF KAYA, KAYIPLARA KARIŞTI

Antakya'da depremde tamamen yıkılan tarihi İhsaniye Camisi için arkeologlar devrede Antakya'da depremde tamamen yıkılan tarihi İhsaniye Camisi için arkeologlar devrede

Antakya'da Emlak Konut Evleri'nde bulunan binada enkaz altında kalan 18 yaşındaki Elif Kaya, kayıplara karıştı.

ENKAZDAKİ ARAMA ÇALIŞMALARINDA GENÇ KIZA ULAŞILAMADI

Söz konusu binada yapılan aramalarda Elif Kaya'ya ulaşılmadı. Binadaki arama kurtarma çalışmalarının sona erdiği ve başka hiç kimsenin bulunamadığı öğrenildi. 

"ENKAZDAN ÇIKARILDI" İDDİASI

Komşularının iddiasına göre ise, Elif Kaya'nın enkazdan sağ bir şekilde çıkarıldığı öne sürülüyor. Ancak Kaya'nın nereye götürüldüğüne ve son durumuna dair henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

TEYZESİ 2. GÜNDEN BERİ ENKAZ BAŞINDA

Teyzesi depremin ikinci gününden beri enkaz başında beklediği belirtilen Elif Kaya'nın ilk gün çıkarıldığı öne sürüldü. Annesi Zeliha Ekmekçibaşı'nın ise enkazdan dün çıkarıldığı öğrenildi.

AİLESİ YARDIM BEKLİYOR

Yakınlarının ulaşamadığı Elif Kaya'nın son durumu henüz bilinmiyor. Elif Kaya'yı her yerde arayan ve yardım bekleyen ailesi, görenlerin kendilerine ulaşmasını istiyor.