Erbakan Hoca'nın dünyadaki gizli silahlanmaya karşı oluşturduğu plan!

Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın dünya genelinde küresel çeteler tarafından yönetilen silahlanma operasyonlarına karşı oluşturduğu dahice planlar bugün bile geçerliliğini koruyor. İşte Erbakan Hacanın "İnsanlığın saadeti için teknoloji geliştireceğiz." vurgusu ile yaptığı o muhteşem konuşma...

Gündem 30.11.2019 - 11:30 30.11.2019 - 11:30

Eski Saadet Partisi lideri rahmetli Necmettin Erbakan'ın Küresel çete eliyle dünya çapındaki gizli silahlanmalara karşı oluşturduğu teknik planları anlattığı Bilkent Otel konuşması halen daha tazeliğini koruyor.

Erbakan Ankara Bilkent Oteli'nde yaptığı konuşmada silahlanmalara karşı nasıl önlemler alınabileceğini aktardıktan sonra "İnsanlığın saadedeti için teknoloji geliştireceğiz." vurgusu yaparak, "Böylesine bir teknolojik gelişme yaptığın zaman, şu müeyyide kuruluşlarını kurduğun zaman, ister istemez ayağı titreyerek gelecek ırkçı emperyalizm. Otur şuraya bakalım. Bana bak sen şimdiye kadar bizim canımızı kanımızı emdin, insanlığa kan kusturdun ama biz Hz. Ömerlerin afadıyız. Biz sehaddin Eyyubilerin, biz Sultan Fatihlerin afadıyız. Biz sizi imha için gelmedik biz rahmet peygamberinin ümmetiyiz. Biz size de sizin hakkınızı vermek için geldik. Hakkı korumak için geldik. Yeryüzünde ecdadımız gibi adil bir düzen kurmak için geldik. Biz hakkı üstün tutarız ama kuvvetin de kıymetini biliriz. Hakkın emrindeki kuvvet en şerefli kuvvettir." demişti.

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@