Erdoğan: Az Önce Bir Helikopterimiz Düşürüldü

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul AK Parti İl Başkanlığı Toplantısında açıklamalarda bulundu. Zeytin Dalı Harekatı'nın 22. gününde bir helikopterimizin düşürüldüğünü belirten Erdoğan, "Bunun bedelini ağır ödeteceğiz" dedi.

Siyaset 10.02.2018 - 15:09 10.02.2018 - 15:09
 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

Ülkemizde değişimin ve yenileşmenin öncülüğünü AK Parti olarak kimseye bırakmamakta kararlıyız. Başka partilerde bazıları sıkı sıkıya koltuklarına yapışabilirler ama AK Parti'de öyle olmadı, olmayacak. Çünkü bizim için siyaset ülkeye ve millete hizmet yolunda bayrak yarışıdır. Bu ekip çalışmasında günü geldiğinde her arkadaşımız bayrağı yeni bir kardeşimize devrederek kendisi farklı hizmet alanlarına yönelmekten asla imtina etmedi, etmeyecektir. Bu bir davadır, hizmet etmede alan çoktur. Bugün de İstanbul'da işte böyle bir bayrak değişimine şahit olduk.

SELİM TEMURCİ İLE FARKLI GÖREVLERDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı görevini Selim Temurci'den alan Bayram Şenocak kardeşimi tebrik ediyorum. Selim Temurci kardeşimle farklı görevlerde çalışmaya devam edeceğiz.Ülkemizde değişimin öncülüğünü kimseye bırakmamakta kararlıyız. Bizim için siyaset ülkeye ve millete hizmet yolunda bir bayrak yarışıdır.

Az önce bir helikopterimiz de düşürüldü. Tabi ki bunlar olacak savaşın içindeyiz. Belki bizim bir helikopterimiz gidecek ama onların misliyle değil kat ve kat ödeyecekler.

AKŞAM

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@