Sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Recep Tayyip Erdoğan, terör örgütü elebaşlarının Kandil'den CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na video çekerek oy istediklerini belirtti.

BAŞKAN ERDOĞAN'DAN SES GETİRECEK PAYLAŞIM

Erdoğan, "14 Mayıs’tan önce terör elebaşları Kandil’den hemen her gün bir video çekerek CHP Genel Başkanı’na alenen oy istediler. Seçim sonrasında da bu zata verdikleri desteği açıkça devam ettirdiler. Elbette bunu babalarının hayrına yapmadılar." ifadelerini kullandı.

Başkan Erdoğan'ın paylaşımının devamı şöyle:

KILIÇDAROĞLU'NUN MİTİNGİNDEKİ PKK'LILARIN ALÇAKÇA SLOGANLARI

"Ne CHP Genel Başkanı ne de masadaki arkadaşları, “kana kan, intikam intikam” naraları atanlarla ortak miting düzenlerken asla gocunmadılar, asla utanmadılar.

"GENÇLERİMİZİN KIVRAK ZEKASININ ÜRÜNÜ VİDEO ÜZERİNDEN ARSIZCA TEPİNİYORLAR"

Şimdi çıkmışlar, tüm bu gerçekleri 5 saniyeye sığdıran, gençlerimizin kıvrak zekâsının ürünü bir video üzerinde arsızca tepiniyorlar, hakaretler savuruyorlar.

" GÖZÜNDEN KAÇIRMAYA ÇALIŞTIKLARI TÜM REZİLLİKLER..."

Oysaki tMİLLETİNakke düşmüş, kel görünmüştür; milletin gözünden kaçırmaya çalıştıkları tüm rezillikler tek tek ortaya saçılmıştır.

"BÖLÜCÜLER VE FETÖ'CÜLERLE KURDUKLARI ORTAKLIĞI GİZLEYEMEZLER"

Ne yaparlarsa yapsınlar; iktidara gelmek, koltuklarını korumak uğruna bölücüler ve FETÖ’cülerle kurdukları ortaklığı gizleyemezler.

İYİ Parti'de kriz patlak verdi! Yeni başkan ve kadro için harekete geçildi... İYİ Parti'de kriz patlak verdi! Yeni başkan ve kadro için harekete geçildi...

"TERÖR İLLETİNDEN MİLLETİMİZİ KURTARACAĞIZ"

Son 40 yıldır ülkemizin başına musallat edilen, tıpkı bir sülük gibi Kürt kardeşlerimizin kanını emen terör illetinden milletimizi kurtaracağız.

"KAPALI KAPILAR ARDINDA YAPTIĞI PAZARLIKLAR BUNU ENGELLEYEMEYECEK"

CHP Genel Başkanı’nın meydanlarda verdiği sözler de kapalı kapılar ardında yaptığı pazarlıklar da bunu engelleyemeyecek"