Erol Bulut'tan, Mesut Özil açıklaması!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Ziraat Türkiye Kupası'nda Kasımpaşa'yı 1-0 yendikleri maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

Spor 14.01.2021 - 23:35 14.01.2021 - 23:35

Ziraat Türkiye Kupası maçında, Fenerbahçe, Kasımpaşa'yı 1-0 mağlup ederek bir üst tura yükseldi. Maçın ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Bulut, Mesut Özil sorusu üzerine ise "Hep birlikte izleyeceğiz" yanıtını verdi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut'un karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamalar şu şekilde:

"İki takım da kontrollü başladı. Birbirine pozisyon vermemeye çalıştı. Süre biraz geçince oyun açılmaya başladı. İki taraf da gol pozisyonları yakaladı. Biz bir pozisyonu iyi değerlendirdik. Genele baktığımızda iyi oyun, güzel oyun. Turu atladığımız için mutluyum. 

Her hafta üzerine koymaya çalışıyoruz. Hücumda yeterince pozisyona giriyoruz ama bazen son vuruşlarda daha iyi olmalıyız. Sakat futbolcularımız, hasta futbolcularımız, kart cezalılarımız oluyor. Rotasyona gitmek zorunda kalıyoruz. Sezon sonuna kadar tüm takımlar için böyle gidecek. 5 galibiyet aldık, daha da iyi olabiliriz. 

"Fiziksel durumundan çok memnunum"

Takımın fiziksel durumundan çok memnunum. Son oynadığımız maç 118 km, ondan önceki maç 117.5 km koştuk. Fiziksel olarak bir sorunumuz yok ama takım yoruluyor, normal.

"Mesut Özil konusunu hep birlikte izleyeceğiz."

Transferle ilgili söyleyebileceğim, 1-2 transfer düşünüyoruz. Biz de bunları yapmaya çalışıyoruz. Limitler el verdiği sürece 1-2 transfer yapmak istiyoruz. Mesut Özil konusunu hep birlikte izleyeceğiz."

Yorumlar