Ersin Düzen, Fatih Altaylı'nın '500 bin TL maaş' iddialarına patladı!

Gazeteci-yazar Fatih Altaylı, Ersin Düzen'in aldığı maaş hakkında birtakım iddialar ortaya atmıştı. Ersin Düzen bu iddialara canlı yayında cevap verdi.

Spor 22.09.2020 - 14:42 22.09.2020 - 14:42

Fatih Altaylı, canlı yayında Ersin Düzen'in maaşı ile alakalı iddialarda bulundu. Altaylı, Ersin Düzen'e "Ersin Düzen, ayda 400 bin TL TRT'den, 100 bin TL de TFF'den alıyor.

Rıdvan Dilmen'in söylediklerinin yüzde 95'i doğrudur. Yüzde 5'ini de ben bilmiyorumdur. Rıdvan Dilmen'in bastığı yerden ses geldi.

Rıdvan Dilmen, arı kovanına çomak soktu. Söylediklerinin altına imza atarım." açıklamalarında bulundu.

"EĞER İSPATLAYAMAZSAN SEN NE YAPACAKSIN"

Ersin Düzen ise TRT Spor'da yayınlanan Stadyum programı sırasında Altaylı'ya cevap verdi.

Düzen, Altay'lı iddiasını ispatlamaya davet ederek, "Fatih Altaylı benim için ayda TRT'den 400 bin TL, TFF'den 100 bin TL maaş alıyor diye iftira attı. Yeter artık! İspatla, bir daha ekranlar benim yüzümü görmeyecek. Eğer ispatlayamazsan sen ne yapacaksın?" dedi.

Açıklamalarının kariyerinin noktalamasına neden olabileceğini vurgulayan Ersin Düzen, "Ben namusumla, lekem olmadan yaşadım bu ülkede. Burama geldi! Sürekli insanlar birbirine iftira atıyor. Meslek kariyerim sona erecek olsa bile bu konuşmayı yaptım. Bende yürek var! Çünkü benim alnım açık. Hadi bakalım iftirayı ispatlayamazsınız siz ne yapacaksınız?'' ifadesini kullandı

Ersin Düzen ayrıca, 500 bin TL'nin onda biri kadar bile para almadığını ifade etti ve daha sonra moderatörlüğünü üstlendiği programı erkenden bitirdi.

Ersin Düzen canlı yayında Fatih Altaylı'ya seslend

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@