Türkiye tarihi bir mücadele veriyor. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde Türkiye sadece dış düşmana değil, içimizdeki işbirlikçilere karşı da önemli bir mücadele ortaya koyuyor. Sınırımızda her nesepten terörist faaliyet göstermekte. Buna müsaade eden ve alenen terör örgütleriyle kaşık tutan Esed rejimi, Türkiye’nin kendi sınır güvenliğini sağlamak için yürüttüğü operasyonlara karşı provokatif saldırılarda bulunuyor. Şubat ayının bitmesiyle birlikte Türkiye, askerimizin bulunduğu bölgeyi terk etmeyen rejim unsurlarına yönelik yürüttüğü harekatla adeta dünyaya ders veriyor.

Tüm bunlar yaşanırken, sadece devlet yöneticilerine  karşıtlığı yapmak için harekatlara karşı çıkan muhalefet alenen Esed rejiminin yanında yer alıyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin Suriye’deki faaliyetlerini eleştirerek askerlerimizin geri çekilmesini istiyor. Öyle ki Kılıçdaroğlu, şehitlerimiz üzerinden siyasi propadanya yapıp, “Söz veriyorum, Millet İttifakı iktidarında şehitler tepesi boş kalacak” diyerek büyük skandallara imza atıyor.

"Kafes-17 Operasyonu" ile "İskoçlar Çetesi" isimli organize suç örgütü çökertildi️ "Kafes-17 Operasyonu" ile "İskoçlar Çetesi" isimli organize suç örgütü çökertildi️

ESED YANLILARI: KILIÇDAROĞLU YANIMIZDA

Esed cephesi, Kılıçdaroğlu’nun sözlerini altyazılı yayınlayarak, kendisinden müttefikimiz olarak bahsetti.

Esed’e bağlı sözde gazeteci Nidal Sabeh, Kılıçdaroğlu’nun görüntülerini paylaşarak Ankara’yı aklınca uyardı. Twitter hesabından paylaşım yapan Sabeh, “Müttefikimiz Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözlerini dinle. Türkiye tamamen karanlık değil. Makul, temiz sesler var. İdlib'den Erdoğan'ı düşüreceğimizden Emin olun.” diyerek hem aralarındaki ittifakı gözler önüne serdi, hem de Kılıçdaroğlu güzellemesi yaptı.

KAYNAK: YENİAKİT