'Eşim 7 aylık çocuğumu öldürdü' dedi...

Akit TV'de sokak röportajları yaparak halkın nabzını tutan Mert Armağan'ın mikrofonuna konuşankimliği belirsiz bir şahıs, eski eşinin 7 aylık çocuğunu öldürdüğünü öne sürdü.

Dosya 27.11.2019 - 00:00 27.11.2019 - 00:00

Akit Tv muhabiri Mert Armağan'a konuşan adamın yaşadıklarını duyanlar şaşkına döndü.

ESKİ EŞİM BANA KAÇARAK GELDİ

Eski eşiyle evliliklerini anlatan kimliği belirsiz şahıs, ilk başta herşeyin güzel gittiğini ve eşinin ona kaçtığını belirtti.

ÇOCUĞUMUN ADINI BAYEZID KOYMAK İSTEDİM, O İSE DENİZ GEZMİŞ KOYMAK İSTEDİ!

Çocuk doğunca ismi konusunda eski eşiyle ihtilafa düştüğünü aktaran adam, eşinin solcu olduğu için, kendisinin tavsiye ettiği Bayezıd ismi yerine Deniz Gezmiş isminin konulmasını istediğini belirtti.

ÇOCUĞUMU ÖLDÜRECEĞİNİ SÖYLEDİ, BEN İNANAMADIM!

Eski eşiyle ayrılık kararı aldıktan sonra, çocukların velayetini kimin alacağı meselesini konuşmak için İzmr/Karşıyaka'da bir pastanede biraraya geldiklerini söyleyen şahıs, kızının ve oğlunun velayetini üstlenmek istediğini söylemiş. Fakat kadın, kızının velayetini kendisinin üstleneceğini ve küçük çocuğu da, eski eşinin soyunun bir daha asla devam etmesini istemediği için öldüreceğini söylediğini belirtti. Bunun  üzerine söz konusu şahıs, bunu yapamayacağını düşünerek mahkeme gününe kadar beklediğini belirtti.

KENDİSİ AVUKAT, BABASI ESKİ SAVCI, ANNESİ DE DİN KÜLTÜRÜ ÖĞRETMENİ!

Mahkemeye çıktkılarını fakat eski eşinin avukat olduğu için bütün şartları kendi lehine çevirdiğini söyleyen adam, eşinin babasının eski bir savcı olduğunu, annesinin de bir din kültürü öğretmeni olduğunu aktardı.

ÇOCUĞU ÇÖPE ATABİLİRSİNİZ!

Eski eşinin, çocuğu Sağlık Bakanlığı'nın yasakladığı bir ülser ilacını kullanarak katlettiğini öne süren adam, hastane yetkilerinin eski eşini arayarak, çocuğunun naaşını ne zaman alacaklarını sorması üzerine, 'Çocuğu ne yaparsanız yapın, tıbbi atık diye çöpe de atabilirsiniz' dediğini öne sürdü.

Haber Vakti

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@