Eski AK Partili başkan: Oğluma Tayyip adını verdiğim için pişmanım

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun ekibinde yer alan eski AK Partili belde belediye başkanı Emin Özdem, 'Oğluma Tayyip ismini verdiğim için pişmanım' diyerek eski partisini topa tuttu.

Siyaset 17.09.2019 - 17:40 17.09.2019 - 17:40

AK Parti'den istifa ederken 'Yanılmışız rabbim affetsin' diyen ve oğluna 'Tayyip' adını verdiği için pişman olduğunu açıklayan Emin Özden, Milli Görüş partilerde aktif siyaset yaptığını, uzun yıllar da AK Parti'de görev aldığını söyledi.

Özden, "Aldatılmışlık sendromu ile intihar mı edelim? Bu memleketi karşılıksız seven asil milletimizi aldatanlar utansın" diye konuştu.

Antalya Alanya'da iki dönem AK Parti'de belde başkanlığı, meclis üyeliği yaptıktan sonra geçtiğimiz haftalarda istifa eden Özden'in açıklamasında yer alan "Allah bir daha 1994'de oğluma ismini verecek kadar politik bir faniyi şaşırtıp sevdirmesin. Yanılmışız rabbim affetsin" sözleri büyük yankı uyandırdı.

Oğluna babasının ismi Mevlüt ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ismini birleştirerek ‘Mevlüt Tayyip' ismini verdiğini söyleyen Özden, “Şimdi sadece Mevlüt diyorum, Tayyip’i kullanmıyorum” ifadesini kullandı.

DAVUTOĞLU PROPAGANDASI YAPARAK...

Sosyal medyada 'Davutoğlu' propagandası yapıp, istifa ettiği AK Parti'yi karalamaya çalışan Özdem'e çok sayıda tepki geldi.

Yorumlar (4)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@