Evi yıkıldı denilmişti! Kemal Sunal'ın ailesi gerçeği açıkladı!

Elazığ'da meydana gelen ve Malatya'nın da etkilendiği 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Kemal Sunal'ın da evinin yıkıldığı iddia edilmişti. Gül Sunal, iddiaları yalanladı.

Gündem 04.02.2020 - 19:39 04.02.2020 - 19:39 Bülent Deniz

Geçtiğimiz günlerde Elazığ'da meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremde Malatya da etkilenmişti. Kemal Sunal'ın Malatya'da bulunan evinin yıkıldığı iddia edilmişti.

Erkenci Kuş adlı diziyle geniş kitlelere adını duyuran ünlü oyuncu Birand Tunca, sosyal medya hesabında 7 yıldır kanser tedavisi gören annesiyle ilgili duygularını paylaştı.

Gül Sunal, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile iddiaları yalanladı. Sunal, paylaşımında 'Elazığ depreminde Kemal Sunal'ın doğduğu ev de yıkıldı" başlıklı gerçek dışı haberler yer almaktadır. Kemal Sunal, İstanbul'un Küçükpazar semtinde doğmuş olup, yayınlanan haberde bahsi geçen ev ile ilgisi bulunmamaktadır.

Bu vesile ile depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara şifa, depremden zarar gören herkese geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Sunal Ailesi adına Gül Sunal’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@